Ana SayfaTürkiyeAK Partili oyuncunun büyük ikiyüzlülüğü...

AK Partili oyuncunun büyük ikiyüzlülüğü…

AK Parti’ye yakınlığıyla bilinen ve her fırsatta verdiği desteği belirten oyuncu Recep Terzi’nin geçmiş tweetleri büyük bir ikiyüzlülüğün ispati olarak duruyor. Canan Kaftancıoğlu için küfürlü hakaretler eden AK Partili oyuncu Recep Terzi’nin söz konusu Berat Albayrak’ın eşi olduğunda nasıl da değiştiğini görmek, üzücü.

Medyanotu olarak kadına şiddet, kadına hakaret… Her türlüsünü kınıyor, lanetleliyoruz…

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın eşi ve önceki gece dünyaya gelen oğlu Hamza Salih’e ilişkin sosyal medyada yer alan bazı çirkin paylaşımlar büyük tepki çekmişti.

Söz konusu paylaşımlar tartışma yaratmaya devam ederken, AK Parti’ye yakın oyuncu Recep Terzi’nin bir mesajı dikkat çekti. Terzi kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Esra Albayrak’a sahip çıktı. Terzi, Esra Albayrak için atılan mesajları “alçaklık” olarak değerlendirerek, “Yapılan hakareti, alçaklığı, kahpeliği nefretle kınıyorum, kimin eşi, annesi veya kız kardeşi olursa olsun” dedi.

Canan Kaftancıoğlu’na küfür etmiş

Ancak, Terzi’nin bu paylaşımı “samimiyetsiz” ve “ikiyüzlü” bulundu. Zira, sosyal medya kullanıcıları Terzi’nin 2 Mayıs’ta attığı bir tweet’i hatırlattı.

Terzi, söz konusu tweet’inde, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na alenen hakaret etmişti.

Dün Kaftancıoğlu’na saldıran, bugün ise o gün kendisinin kullandığı dili başkalarının kullanmasını eleştiren Terzi, sosyal medyada alay konusu oldu.

Recep Terzi, Albayrak için, şunları yazdı:

“Esra Albayrak’a yapılan hakareti alçaklığı kahpeliği nefretle kınıyorum, Kimin eşi annesi veya kız kardeşi olursa olsun! Kadınlarımıza alçakca saldıranın partisi patırtısı görüşü veya duruşu ne olursa olsun en adi şerAK Partili oyuncunun büyük ikiyüzlülüğü efsizdir namussuzdur. #namussuzsunuz”

Recep Terzi’nin iki farklı paylaşımı şu şekilde:

Recep Terzi, gelen tepkilere küfürle yanıt verdi.

Terzi, kendisiyle ilgili çıkan haberlere tepki gösterirken, Canan Kaftancıoğlu’yla ilgili yaptığı paylaşıma rt’leyerek, hakaretlerinin arkasında durduğunu belirtti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri