Ana SayfaTürkiyeAK Partili Tuna’dan, 4 çocuğun hayatını kaybettiği yangın için “Allah’ın bir lütfu”...

AK Partili Tuna’dan, 4 çocuğun hayatını kaybettiği yangın için “Allah’ın bir lütfu” ifadesi

Odatv’nin haberine göre Çorum’un Bayat ilçesinde 4’ü çocuk 5 kişinin hayatını kaybettiği yangınla ilgili konuşan Çorum AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Tuna, “Bu da Allah’ın bir lütfudur” dedi.

Çorum’un Bayat ilçesinde 4’ü çocuk 5 kişinin hayatını kaybettiği yangınla ilgili konuşan Çorum AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Tuna, tartışma yaratacak ifadeler kullandı.

Odatv’den Servet Seyfettin Mete imzalı haberde, Çorum İl Genel Meclisi’nin Eylül ayı toplantısında, geçen ay Bayat ilçesinde 5 kişinin ölümüyle sonuçlanan yangın gündeme geldi.

Yangın’da Bayat Belediyesi’nin ihmali olduğu iddiaları kamuoyunda konuşulurken, hem belediyenin altyapısı hem de itfaiye erlerinin yeterli bilgiye sahip olmadığı konuları gündeme gelmiş ve tartışmalara neden olmuştu.

Meclis toplantısında CHP İl Genel Meclis Üyesi İlhami Türksal, gündem dışı söz alarak yangında ihmal olup olmadığı, ilçelerdeki belediyelerin yeterli altyapıya sahip olup olmadığı ile ilgili bir araştırma yapılması için önerge verdi.

Türksal’ın ardından söz alan Bayat AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Tuna, Bayat Belediyesi İtfaiye erlerinin yeterli bilgi ve birikime sahip olmadığı iddialarına cevap olarak, “Bayat Belediyesi İtfaiyesini eleştirmeye gerek yok. Bu da Allah’ın bir lütfudur” diye cevap verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,690TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri