Ana SayfaTürkiyeAK Parti'nin ünlü ekran yüzü, Alaattin Çakıcı'yı öyle bir savundu ki

AK Parti’nin ünlü ekran yüzü, Alaattin Çakıcı’yı öyle bir savundu ki

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na "Akıllı ol seni bakla sopası ile tanıştırırım" diyen Alaattin Çakıcı'ya bir destek de AK Partili ünlü isim Mehmet Metiner'den geldi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na “Akıllı ol seni bakla sopası ile tanıştırırım” diyen Alaattin Çakıcı’ya bir destek de AK Partili ünlü isim Mehmet Metiner’den geldi.

Hatırlanacağı gibi Kemal Kılıçdaroğlu, grup toplantısında “Mafya bozuntusu” diyerek Alaattin Çakıcı’yı eleştirmişti. Çakıcı’nın tehdit sözleri kamuoyunda büyük rahatsızlık yarattı. AK Partili eski vekil Mehmet Metiner, Kılıçdaroğlu’nun gereksiz bir tartışma başlattığını belirtti. Metiner “Kazığa oturturum cümlesini bir tehdit gibi algılamamak lazım” dedi.

CNN Türk’te yayınlanan Tarafsız Bölge’ye konuk olan Mehmet Metiner, programda gündeme gelen Çakıcı ile Kılıçdaroğlu arasındaki polemiği değerlendirdi.

Metiner ilk olarak “Bir ana muhalefet liderinin ‘Mafya bozuntusu’ diyerek onun üzerinden de Sayın Bahçeli’yi hedef alarak geresiz yere tartışma açması doğru değildir. Sayın Bahçeli’nin verdiği cevap bence Türk milliyetçisi bir dava liderine yakışan bir cevaptır. Çünkü bir ülkücü şehidin oğlundan bahsediyoruz.” sözleri ile Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi.

Ahmet Hakan’ın Çakıcı’nın tehditkar ifadelerini okuması üzerine Mehmet Metiner “Tam olarak ne dediğini bilmiyorum ama gıyaben tanıdığım bildiğim Alaattin Çakıcı özü sözü bir, mert, delikanlı bir adam. Kazığa oturturum cümlesini bir tehdit gibi algılamamak lazım” ifadelerini kullandı

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri