Ana SayfaTürkiyeAK Partili ünlü trol Tuğrul Selmanoğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a büyük ihanet

AK Partili ünlü trol Tuğrul Selmanoğlu’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a büyük ihanet

Ünlü trol Tuğrul Selmanoğlu, AK Parti'ye “Üç çocuğu olup da tek başına asgari ücretle çalışan bir babanın yerine koyun kendinizi.” sözleriyle yüklendi.

AK Partili troller deyince ilk akla gelen isimlerden biri olan ancak uzun süredir sesi soluğu çıkmayan Tuğrul Selmanoğlu çarpıcı bir yazıyla çıkageldi. Önce zamları eleştiren Tuğrul Selmanoğlu, ardından da hükümete “Üç çocuğu olup da tek başına asgari ücretle çalışan bir babanın yerine koyun kendinizi.” sözleriyle yüklendi. Üç çocuk üzerinden AK Parti’yi hedef alması, akıllara Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın üç çocuk ısrarını getirdi. Saçmala uzmanı olan Tuğral Selmanoğlu’nun Erdoğan’ı hedef almasına bir anlam verilemedi.

Sosyal medyada AKP’nin Bilinen trollerinden Tuğrul Selmanoğlu doğalgaz ve elektriğe gelen zamlara tepki gösterdi.

Selmanoğlu, hükümete yakınlığıyla bilinen Diriliş Postası’nda yazdığı yazıda şu ifadeleri kullandı: 

Tuğrul Selmanoğlu AK Parti’yi eleştirdi

“Ey AK Partili idareciler!          

Üç çocuğu olup da tek başına asgari ücretle çalışan bir babanın yerine koyun kendinizi.

Ay sonunda hesabınıza 2 bin 825 TL 90 kuruş para geliyor. Bu paradan 1000 TL kira, 200 lira elektrik, 250 lira doğalgaz ücreti ödeyeceksiniz.

Çocuklar okula yürüyerek gideceği için servis ücretine falan gerek yok, interneti zaten kullanmanıza gerek yok bir sürü gereksiz bilgi, o masrafınızda olmayacak. Eşiniz çamaşırı derede yeşil sabunla yıkadığı için deterjan masrafı da yok. Arabanız olmadığı için benzindir, yağdır onlara da gerek yok. Cep telefonunu kullanmadığınız için o masraftan da yırttınız, 6 aylık oğlunuza doğar doğmaz tuvaletini haber vermeyi öğrettiğiniz için bez masrafı falan da yok…

Geriye kalan para bin 375 lira 90 kuruş.

Sizin eşinizin ve çocuklarınızın bir ayda yiyeceği 90 öğün için öğün başı 15 lira 28 kuruş, yani kişi ve öğün başı 3 lira 82 kuruş.

Vallahi abiler…

Siz bir ay böyle yaşasanız, sosyal medyaya girer devlete de hükümete de AK Parti’ye de veryansın edersiniz diyeceğim ama, telefonunuz da internetiniz de olmayacağı için hiçbir şey yapamazsınız…

Önünüze sandığın konulacağı günü beklersiniz…

Ülkemiz zor günlerden geçiyor, ekonomimiz Gezi’den bu yana üzerimize oynanan oyunların bedelini ödüyor, üstüne üstlük bir de pandemi süreci vurdu, bunların hepsi doğru. Ama vatandaşın çektiği sıkıntılar da yalan değil…”

Selmanoğlu, tepkisini Twitter hesabından yaptığı paylaşımla sürdürdü:

 “Elektrik ve doğalgaz ve LPG’ye zam yapan abiler… Suyu ve ekmeği unutmayın. Onlara da zam yapın… Hatta havayı da ücrete bağlayın, bakarsınız hala 2023’de bize oy vermeyi düşünen seçmen kalmıştır, onları da itelim CHP’nin kucağına.” dedi.

AK Parti’ye ihanet ettin diyenleri de azarladı

Paylaşımı sonrası kendisine “AKP’ye ihanet etmek”le itham eden takipçilerine de şöyle seslendi:

“Yapılan zamları eleştirdiğim için bana ihanet imasında bulunan klavye kahramanlarına sesleniyorum :

Size tevazu göstermeyeceğim oğlum…

Benim Davamızı, Devletimizi, Cumhurbaşkanımızı savunduğum yerlerde siz tankla bile gezmeye cesaret edemezsiniz… Hadi oradan!”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri