Ana SayfaTürkiyeAK Partili vekil Berat Albayrak'ın istifasını isteyen vatandaşlara 'köpek' dedi

AK Partili vekil Berat Albayrak’ın istifasını isteyen vatandaşlara ‘köpek’ dedi

AK Partili vekil Celalettin Güvenç, Berat Albayrak'ın istifasını isteyenlere kötü bir deyişle cevap verdi.

Kötü giden ekonomi nedeniyle Hazine Bakanı Berat Albayrak istifaya davet edildi. Ancak AK Partili vekili Celalettin Güvenç, istifa isteyenlere son derece kötü bir benzetmeyle karşılık verdi.

Ekonomideki kötü gidişten, ekonominin başındaki Berat Albayrak’ı sorumlu görerek istifaya davet eden yurttaşlara AKP’li Celalettin Güvenç’ten “Köpekler havladı diye atlar ölmez” mesajı geldi. Güvenç, sosyal medyada büyük tepki topladı.

Celalettin Güvenç’ten tepki çeken söz

Dolar ve eurodaki yükseliş sürerken, sosyal medyada yurttaşlar ekonominin başında olan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ı istifaya davet etti. Bunun ardından AKP’liler Albayrak’ı sahiplenme kampanyası başlattı.

Birçok AK Partili milletvekili, iktidara yakın gazeteci ve sanatçıdan tweet gelirken, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç’ten tepki çeken bir paylaşım geldi.

Güvenç, “Köpekler havladı diye atlar ölmez #BeratAlbayrakYanındayız” paylaşımında bulundu. Sosyal medyada büyük tepki toplayan bu paylaşım sonrası Güvenç’ten herhangi bir yanıt da gelmedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,690TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri