Ana SayfaTürkiyeAK Parti’nin “Eski Türkiye” videosuna Gelecek Partisi’nden videolu cevap: Yeni mi Türkiye?

AK Parti’nin “Eski Türkiye” videosuna Gelecek Partisi’nden videolu cevap: Yeni mi Türkiye?

AK Parti, geçtiğimiz günlerde yayımladığı “Eski Türkiye” videosuna, Gelecek Partisi’nden çarpıcı bir videolu cevap geldi

Türkiye’nin geçmişte yaşadığı ekonomik krizin, yoksulluğun, gıda ve ihtiyaç malzemesi kuyruklarının, insan hakkı ihlallerinin ekrana geldiği AK Parti videosu, “Eski Türkiye” başlığıyla paylaşılmıştı. Gelecek Partisi, bu videoya 28 Şubat’ın yıl dönümünde video ile çarpıcı bir cevap verdi.

Gelecek Partisi tarafından “Yeni mi Türkiye?” başlığıyla yayımlanan videoda, iktidar ortağı Devlet Bahçeli’nin eleştirilen geçmiş krizlerdeki rolü, Doğu Perinçek’in 28 Şubat övgüleri ve Erdoğan ile iktidar hakkındaki ses getiren açıklamalarına yer veriliyor. Bunun yanı sıra, AK Parti tarafından paylaşılan geçmişteki yoksulluk görüntüleri güncel yoksulluk görüntüleri ile, geçmişteki gıda ve ihtiyaç kuyrukları ise günümüzdeki tanzim kuyrukları ile tamamlanıyor.

Video, Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun “Dava benim elimde şimdi. Ben davamı bırakmadım, AK Parti davayı bıraktı. Davanın bütün değerlerini ayaklar altına aldılar” sözleriyle sonlanıyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri