Ana SayfaTürkiyeAK Parti’ye açık çağrı! Esra Elönü büyükelçi olsun

AK Parti’ye açık çağrı! Esra Elönü büyükelçi olsun

Esre Elönü – Sevda Noyan vakası bir kez daha gösterdi ki AK Parti kurmaya çalışırken yıkmanın, parçalamanın, yok etmenin adına dönüştü. Kendini ve toplumu göçertmeye kurulu bir yapıya evrildi. Neredeyse çevresindeki insanlara zarar vermeden konuşamaz halde.

Sadece Ülke TV’deki skandal değil Esra Elönü bugüne kadar yakaladığı her fırsatta halkı kin ve düşmanlığa sevk edecek her türlü enstrümanı kullandı. Küfür hakaret neredeyse onun vazgeçilmez iki enstrümanına dönüştü bile.

Son olarak Sevda Noyan ile programında Esra Elönü’nün garip soruları absürt programı şu sözlerin rahatlıkla söylenebileceği bir uca kadar götürdü:

“Bizim aile 50 kişiyi götürür. Bu konuda çok donanımlıyız maddi ve manevi olarak. Liderimizin yanındayız ve asla yedirmeyiz bu ülkede, onu söyleyeyim. Ayaklarını denk alsınlar. Bizim sitede hâlâ 3-5 var, benim listem hazır.”

Halkın değerleriyle alay edenleri büyükelçi yapmak gibi bir gelenek oluşmuşken AK Parti’ye çağrımızdır. Esra Elönü büyükelçilik için boşta bekliyor.

Neden bu kadar kötüler?

Çünkü Erdoğan karşıtlarına karşı kötü olmak onları toplumsal etkilerden uzak tutabilir, dokunulmaz kılabilir sanıyorlar.

Ancak ne olursa olsun Erdoğan gibi zamanında bir davaya sahip olmuş birine arka çıkmak Esra Elönü ya da Sevda Noyan gibilerine muğlak bir amaç için korkunç kötülükler yapma hakkını vermez.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri