Ana SayfaTürkiyeAK Parti'yi iktidardan indirecek tek bir kişi var

AK Parti’yi iktidardan indirecek tek bir kişi var

Murat Muratoğlu "Ak Parti'yi iktidardan indirecek tek kişi o" diyerek Berat Albayrak'ı işaret etti.

Muhalefetin yapamadığını tek başına başaracak gibi… AK Parti’nin iktidardan inmesini sağlayacak tek kişi diyen Sözcü yazarı Murat Murtaoğlu, Berat Albayrak’ı çok ser sözlerle eleştirdi.

İşte Sözcü gazetesinden Murat Muratoğlu’nun 10 Eylül günü yayınlanan ve Berat Albayrak’ı kıyasıya eleştirdiği yazısından en çarpıcı bölümler…

Kayınpederi, memleket ekonomisini yönetmesi için Berat Bey’i teknik direktör niyetine başa geçirip “Bu işi çok daha seri derleyip toparlayacağına inanıyorum” dedi… Ülke o günden beri gün yüzü görmedi!

Almanya’dan gelen gurbetçi dayı gibi… Her daim paket açıyor kendisi… Noel Baba bile bu kadar paketi bir arada görmedi. Daha geçen hafta paket açıkladı, bu hafta hükmü bitti!

Gözünü seveyim daha fazla paket açma… Bırak herkes paketler bitti sansın… Aile arasında hobi olarak yine bol bol paket açarsın.

Geçen yıl istihdamla ilgili geniş kapsamlı bir paket hazırlığı yapıldığını söyledi. Keşke o topa hiç girmeseydi. Toplam 2.5 milyon kişiye istihdam sözü verdi. Bırakın iş bulmayı, işsizler ordusuna 4 milyon kişi daha eklendi!

Ben dolara bakmıyorum, beni ilgilendirmiyor diyecek kadar konumuna güveniyor. Zira dolar kuru ülkede bir tek onu ilgilendirmiyor.

Meseleleri mesele etmezseniz ortada mesele kalmaz. Tadımız kaçmaz.

Nitekim muhalefetin yapamadığını tek başına başaracak gibi… AKP’nin iktidardan inmesini sağlayacak tek kişi! İçerideki adamları sanki… Hadi göreyim seni…

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri