Ana SayfaTürkiyeAkhisar Belediye Başkanı'ndan milli piyango talihlisine çağrı: 3,5 milyon da belediyeye atsın

Akhisar Belediye Başkanı’ndan milli piyango talihlisine çağrı: 3,5 milyon da belediyeye atsın

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, milli piyango büyük ikramiyesinin Akhisar'a isabet etmesinin ardından talihliye çağrı da bulunarak "Biletine büyük ikramiye çıkan 3, 5 milyon lira da belediyeye atsın da hizmet edelim" dedi

Milli Piyango yılbaşı büyük ikramiyesinin çıktığı Akhisar ilçesinin Belediye Başkanı Besim Dutlulu’dan talihli vatandaşa destek çağrısında bulundu.

31 Aralık Perşembe günü gerçekleştirilen Milli Piyango özel yılbaşı çekilişinde 100 milyon TL’lik büyük ikramiye bir adet çeyrek bilete isabet etti. Büyük ikramiye Manisa’nın Akhisar ilçesinden alınan bilete isabet ederken henüz ortaya çıkmayan talihli ilçede merak konusu oldu. Vatandaşlardan belediye başkanına kadar birçok kişi talihlinin Akhisar’a yatırım yapmasını beklediklerini söyledi.

3,5 Milyon lira da belediyeye atsın

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu da büyük ikramiyeyi kazanan talihliye sosyal medyadan esprili bir mesaj yolladı. Dutlulu, Twitter hesabından “Akhisar 25 milyon TL daha zengin an itibariyle. Biletine büyük ikramiye çıkan 3, 5 milyon lira da belediyeye atsın da hizmet edelim” şeklinde bir paylaşım yaptı.

akhisarda-milli-piyangonun-buyuk-ikramiye-talihlisi-meraki-6892-dhaphoto5.jpg

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri