Ana SayfaTürkiyeAkif Beki koronavirüse yakalandı

Akif Beki koronavirüse yakalandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski basın danışmanı olan Karar gazetesi köşe yazarı Akif Beki kornovirüse yakalandığını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eski basın danışmanı olan Karar gazetesi köşe yazarı Akif Beki koronavirüse yakalandığını açıkladı. Beki, evden tedaviye devam ettiğini söyledi.

Karar yazarı Akif Beki, ‘Siyaset Charlie Hebdo’yu Müslüman yapmak mıdır?’ başlıklı yazısında, koronavirüse yakalandığını duyurdu.

Beki, “Galapagos Adaları’nda, türlerin kökenini ararken Darwin’i görmüş yaşlı bir kaplumbağaya rastlama ihtimalim daha yüksek gibi geliyordu. Koronaya yakalanma ihtimalim daha yüksekmiş. Yanıldığımı geçen hafta öğrendim” ifadelerini kullandı.

“Ciğerlere inmediği için şanslıyım. Evde tedavinin sonlarına yaklaşıyorum” diye yazan Beki, şunları kaydetti:

“Ne anladın derseniz… Demek bana da bulaşıyormuş, siz de korkun, korkmamaktan yeğdir, bu bir. İyi huylusu yokmuş, bu da iki. En hafif atlatılanı bile, hafife alınmayacağını kas ve eklem ağrılarıyla anlatıyor size.

“Semptomsuz geçirme garantiniz yoksa çatmamaya bakın. Paçavra hastalığına bulaşın daha iyi. Muhatap olmaya gelmiyor bu mikrop.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri