Ana SayfaMagazinAkıncı Nergis'in sevgilisi kim? Büşra Develi sevgilisi Cem Aktay kimdir

Akıncı Nergis’in sevgilisi kim? Büşra Develi sevgilisi Cem Aktay kimdir

Akıncı Nergis'in sevgilisi kim? Büşra Develi sevgilisi Cem Aktay kimdir? Akıncı'nın Nergis'i Büşra Develi'nin sevgilisi Cem Aktan merak edilmeye başlandı. Detaylar haberimizde.

Akıncı Nergis’in sevgilisi kim? Büşra Develi sevgilisi Cem Aktay kimdir? Akıncı’nın Nergis’i Büşra Develi’nin sevgilisi Cem Aktan merak edilmeye başlandı. Detaylar haberimizde.

Akıncı Nergis’in sevgilisi kim

Birden fazla dizi ve filmde rol alan oyunculuğu kadar uzun boyu ile de dikkat çeken Büşra Develi, uzun süredir mutlu bir birliktelik yaşıyor.

Oyuncu Büşra Develi, 2015’te Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde oynarken meslektaşı Burak Deniz ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Büşra Develi sevgilisi Cem Aktay ile Beyoğlu Asmalısescit’te görüntülenmişti. Büşra Develi’den ilk aşk fotoğrafı gelmişti.

Cem Aktay kimdir?

Cem Aktay; Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Caroline Koç’un yeğenidir. Caroline Koç’un kardeşi Madeleine Giraud’un ilk eşi Halil Aktay’dan olan oğludur. Üniversite eğitimini yurtdışında alan Cem Aktay beyefendiliği ve sempatikliği ile yakın çevresinde çok sevilmektedir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri