Ana SayfaTürkiye"AKP'nin yıkım bilançosu" MHP'nin sergisinden AK Parti'yi köşeye sıkıştıran belgeler çıktı

“AKP’nin yıkım bilançosu” MHP’nin sergisinden AK Parti’yi köşeye sıkıştıran belgeler çıktı

MHP sergisi AK Parti'de büyük rahatsızlık yarattı. Cumhur ittifakından önce hatırlanacağı gibi AK Parti'ye en sert muhalefeti yapan partilerin başında MHP geliyordu.

Cumhur ittifakından önce hatırlanacağı gibi AK Parti’ye en sert muhalefeti yapan partilerin başında MHP geliyordu. Devlet Bahçeli’nin Erdoğan’ı çok sert şekilde hedef alan açıklamaları hala hafızalarda taze. MHP’nin açtığı sergide, MHP’nin bu döneme ait kitapların hala görünür şekilde listelenmesi tepkiyel karşılandı. Sergide 17-25 Aralık sürecinde MHP tarafından yayınlanan kitapların hala muhafaza edildiği görüldü.

MHP Genel Merkezi’nde bulunan sergiye giren FOX Haber, 17-25 Aralık sürecinde MHP tarafından yayınlanan kitapların MHP müzesinde sergilendiğini görüntüledi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e “evine dön” çağrısını yinelemesinin yankıları devam ederken, Ankara’dan da AKP ile MHP arasında ipleri gerecek görüntüler geldi.

FOX Haber tarafından yayınlanan görüntülerde, İttifak öncesi yazılan kitapların hala raflarda durduğu görüldü.

MHP müzesinde “AKP’nin yıkım bilançosu” ve “17-25 Aralık Yolsuzluk Süreci ve Cumhurbaşkanlığı Seçimi” gibi kitaplar yer alıyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,683TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri