Ana SayfaTürkiyeAkşam Gazetesi'nin yeni genel yayın yönetmeni Mustafa Kartoğlu

Akşam Gazetesi’nin yeni genel yayın yönetmeni Mustafa Kartoğlu

Uzun zamandır Akşam Gazetesi’nin genel yayın yönetmenliğini yürüten Murat Kelkitlioğlu Akşam gazetesinin de bağlı bulunduğu Türk Medya ile yollarını ayırdı. Murat Kelkitlioğlu’ndan boşalan genel yayın yönetmenliği koltuğuna Star Gazetesi’nin Ankara Temsilcisi Mustafa Kartoğlu getirildi. 

Kelkitlioğlu kendi isteğiyle görevden ayrıldı

Akşam gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürüten Murat Kelkitlioğlu, kendi isteğiyle Türk Medya grubu ile yollarını ayırma kararı aldı. Kelkitlioğlu’nun yerine, Mustafa Kartoğlu geldi.

Yeni Şafak teknoloji editörü Melih Bayram Dede söz konusu değişikliği twitter’dan duyurarak Mustafa Kartoğlu’nu tebrik etti.

Yaklaşık 4 yıldır gazeteyi yönetmekteydi

Akşam gazetesinin 2015 yılından bu yana Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürüten Murat Kelkitlioğlu, bugün itibariyle Türk Medya grubu ile yollarını ayırma kararı aldı.

Medyaradar’ın haberine göre Kelkitlioğlu’nun görevden ayrıldığı resmi olarak duyurulurken, yerine geçecek isim de ilan edildi. Yönetim Akşam Gazetesi’nin Yeni Genel Yayın Yönetmeni’nin Star Gazetesi Ankara Temsilcisi Mustafa Kartoğlu olduğunu açıkladı.

Türk Medya’dan açıklama

Değerli Yöneticilerimiz, Çalışma Arkadaşlarımız,

Star Gazetesi Ankara Temsilcisi Sn. Mustafa Kartoğlu, bugün itibariyle Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği görevine atanmıştır.

Bugüne kadar Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği görevini başarıyla sürdüren Sn. Murat Kelkitlioğlu’na değerli katkıları için teşekkür eder, İcra Kurulu Başkanına bağlı olarak görev yapacak Sn. Mustafa Kartoğlu’na görevinin hayırlı olmasını dileriz.”


Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz