Ana SayfaTürkiyeAkşener'e sataşan kadının Cengiz İnşaat bağlantısı!

Akşener’e sataşan kadının Cengiz İnşaat bağlantısı!

İYİ Partili Türkkan, Rize ziyaretinde Akşener'e ‘teröristlerle iş birliği yapıyorsunuz’ suçlamasında bulunan Havva Sevgen’in kim olduğunu açıkladı

Lütfü Türkkan, Rize ziyareti sırasında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e ‘teröristlerle iş birliği yapıyorsunuz’ suçlamasında bulunan Havva Sevgen’in Cengiz İnşaat’in taşeronu İhsan Çilo’nun kız kardeşi olduğunu öne sürdü.

Geçtiğimiz günlerde Rize’ye ziyarette bulunan Akşener, Havva Sevgen isimli bir kadının “teröristlerle iş birliği yapıyorsunuz” sözlerine tepki göstermişti. Sevgen’in gerçekte kim olduğunu İYİ Partili Lütfü Türkkan açıkladı.

Türkkan “Operasyon maşası Havva Sevgen, İkizdere’yi yağma eden Cengiz İnşaat’ın taşeronu olan İhsan Çilo’nun da kardeşi çıktı diyorlar. Ne diyorsunuz arkadaşlar?” şeklinde bir paylaşımda bulundu.

Türkkan “Bu hanımı o gün İkizdere’de gördüğünüz kıyafetle tanımamış olabilirsiniz. Bakın Havva Sevgen ablanız o.” diyerek Sevgen’in gerçek görüntüsünü paylaştı.

Ne olmuştu?

Akşener’in Rize’nin İkizdere ilçesini ziyareti sırasında gerginlik yaşandı. AK Partili bir grubun protestosu üzerine ortalık karıştı. Protestoculardan birinin Akşener’e “PKK’yla işbirliği yapan, burada ne işiniz var sizin?” demesi tansiyonu yükseltti. Bunun üzerine Akşener “Nasıl bir iftira? Sizi Allah’a havale ediyorum. Ayıp, ayıp be. Megri megri’yi ben mi söyledim? Osman Öcalan’ın mektubunu ben mi okuttum? Haydi oradan” diyerek cevap verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri