Ana SayfaTürkiyeAlanya'da başkan Tuluk ve ekibi ihtiyaç sahiplerinin yanında

Alanya’da başkan Tuluk ve ekibi ihtiyaç sahiplerinin yanında

Gelecek Partisi Alanya İlçe Başkanlığı resmi sosyal medya hesaplarından bir bildiri yayımlayarak, muhtarlarla koordineli bir şekilde ihtiyaç sahibi vatandaşların eksiklerini gidermek için muhtarlarla koordineli bir çalışma başlattı.

İlçe teşkilatından yapılan açıklamada “Gelecek Partisi Alanya İlçe Başkanlığı Başkanlık Kurulunun 29.04.2020 tarihli yapılan Başkanlık Kurulu toplantısı sonrası alınan kararı kamuoyu ile paylaşma gereği duyulmuştur.
Kolektif akıl ve kurulun ortak mutabakatı ile iktisadi, ekonomik, yerel ve mikro ölçekli tüm parametreler tahlil edilerek nihai karar alınmıştır.
Alanyamızın, seçilmiş ve kıymetli olan tüm muhtarları ile Ramazan ayı boyunca irtibat halinde olunacaktır. Milletin sıkıntısını bilen, komşusunun sorununu en iyi bilen, bulunduğu mahallenin temsil makamında muhtarlar olmasından mütevellit birebir görüşmelerimizi yapmaya devam edip Ramazan ayı boyunca yapılacak “Ramazan Yardımları” paketlerinin asıl ihtiyaç sahiplerine ulaşılması için İlçe teşkilatı olarak muhtarlarımızla koordinasyon sağlanarak vatandaşla doğrudan muhatap olup sorun ve sıkıntıları dinlenecek, ihtiyaçları olan yardım paketleri ‘insanlık onuru’ esas alınarak yapılacaktır.”
ifadelerine yer verildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri