Ana SayfaTürkiyeAlçaklık artık Ahmet Hakan için bir hayatta kalma biçimi... Sinsilik ve Hürriyet...

Alçaklık artık Ahmet Hakan için bir hayatta kalma biçimi… Sinsilik ve Hürriyet bir bütünün ikiye bölünmüş parçaları oldu artık

Ahmet Hakan Sakarya’da 12 yaşındaki çocuğa cinsel istismar suçlamasıyla tutuklanan Eyüp Fatih Şağban üzerinden Ahmet Davutoğlu’na saldırdı.

Ahmet Hakan bu kez deSakarya’da 12 yaşındaki çocuğa cinsel istismar suçlamasıyla tutuklanan Eyüp Fatih Şağban üzerinden Ahmet Davutoğlu’na saldırdı.

Kendisini Uşşaki Tarikatı Lideri Fatih Nurullah olarak tanıdan kişi günlerdir kamuoyunun gündeminde. Olayın örtbas edilmesi için kızın babasına para bile teklif ettiği konuşuldu.

Hürriyet yazarı Ahmet hakan bir şekilde din istismarına en çok karşı çıkan liderlerin başında yer alan Ahmet Davutoğlu ile din istismarcısı Eyüp Fatih Şağban’ın adını aynı satırda anmayı başardı.

Ahmet Hakan en iyi yaptığı işe soyundu bir kez daha. Alçaklığa…

12 yaşıdaki kız çocuğunu taciz suçlamasıyla cezaevine konan sahte şeyhin geçmişte Erdoğan’ı çok çamlar deviriyor diye hedef aldığı belirtti.

Hemen ardından da Ahmet Davutoğlu’nun adını andı. Tecavüzcü şeyhin AK Parti hükümetinin maneviyatını Ahmet Davutoğlu’na teslim ettiğini söylediğini belirtti.

Bu satırları yazıyor çünkü otomatik olarak bizim şöyle bir sonuç çıkarmamızı istiyor. Tecavüzcü sahte şeyn geçmişte Erdoğan’a düşmandı ama Davutoğlu’nu çok severdi… Amacı, hedefii, zihniyeti bu işte Ahmet Hakan’ın.

Gelecek Partisi Dış Politika Başkanı Kani Torun, Ahmet Hakan’ın bu alçak yazısına ilk itiraz eden isim oldu.

İşte Kani Torun’un Ahmet Hakan’a o cevabı…

Tamam bu dönemde medyada ahlaki düzey aramıyoruz, yalakalıkta limit aşımı var o da kabul, ama bu meseleyi nasıl oldu da 4,5 yıl önce hükümetten ayrılan Ahmet Davutoğlu’na bağlamayı becerdin Ahmet Hakan? Artık cumhurbaşkanı uçağında şöfor mahalli garanti. İyi uçuşlar diliyorum.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri