Ana SayfaTürkiyeAlev Alatlı fena yakalandı! Cemile Bayraktar Alatlı'nın Merve Kavakçı'ya kin kustuğu yazısını...

Alev Alatlı fena yakalandı! Cemile Bayraktar Alatlı’nın Merve Kavakçı’ya kin kustuğu yazısını ortaya çıkardı

Şu sıralar AK Parti’nin en muteber bilge kişisi olan Alev Alatlı’nın 28 Şubat döneminde nasıl konum aldığını, örneğin o dönemin sembol ismi Merve Kavakçı hakkında ‘utanılası’ bir yazı yazdığını biliyor muydunuz? Gazeteci Cemile Bayraktar, Ferrari’sini satan bilge pozlarıyla son zamanlarda kendince yargı dağıtan Alev Alatlı’nın karanlık, faşizan tarafına ışık tuttu.

Alev Alatlı Merve Kavakçı için neler dememiş ki!

  • Geleceğini başka bir ülkenin bayrağı altında gören, başka bir ülkenin, bu durumda ABD’nin, bayrağına biat etmiş, ABD’nin çıkarlarını koruyacağına dair kutsal bildiği herşeyin üstüne YEMİN ETMİŞ birisinin TÜRKİYE Büyük Millet Meclisinde ne işi var?!
  • Çocuklarını doğurmak üzere New York’a taşınan yeni zengin eşlerini, ülkeyi dolandırdıktan sonra ABD’nin müşfik kollarına atılan hırsızları uğursuzları bilirdik ama bu arsızlığın, bu utanmazlığın Türkiye Büyük Millet Meclis’ine de taşınmış olması düpedüz dehşet verici!
  • Kavakçı’nın evliliği hülle olsa ne olur, aşk evliliği olsa ne olur?! Amerikan vatandaşlığını siler mi? Kadının geleceğini ‘Amerika’da görürken, bir de milletvekili olmaya soyunmuş olması gerçeğini siler mi?
  • Başka ülkelerin vatandaşları bu insanlar, bu YABANCILAR, yarın TBMM’nin muhtelif komisyonlarında görev almayacaklar mı? Ya da ve mesela “Dışişleri Bakanı” olduklarında, Türkiye’nin ve sadece Türkiye’nin çıkarlarını kollayacaklarına ihtimal verilebilir mi? Bu insanlara “devlet sırları” emanet edilebilir mi?
  • Kavakçı durumunda katmerli ironi kadının bir de İranlı idealistleri sokağa döken ‘Müslüman’ olması.

Cemile Bayraktar, Alev Alatlı’nın Merve Kavakçı’ya nefret kustuğu yazıyı twitter hesabıdan şu notla paylaştı:

Alev Alatlı’nın böyle berbat bir metin yazdığını daha önce görmemiştim, Merve Kavakçı için o günlerde söylediklerinin 28 Şubatçıların söylediklerinden hiç farkı yok. Demek her dönemin insanı olmak yeni bir durum değil, yazık çok yazık.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz