Ana SayfaMagazinAlev Alev Çiçek yeni dizisi ne? Hazar Ergüçlü'nün yeni projesi

Alev Alev Çiçek yeni dizisi ne? Hazar Ergüçlü’nün yeni projesi

Alev Alev Çiçek yeni dizisi ne? Hazar Ergüçlü'nün yeni projesi? Başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü, yeni bir proje ile sevenlerinin yüzünü güldürdü. İşte Hazar Ergüçlü'nün yeni dizisi!

Alev Alev Çiçek yeni dizisi ne? Hazar Ergüçlü’nün yeni projesi? Başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü, yeni bir proje ile sevenlerinin yüzünü güldürdü. İşte Hazar Ergüçlü’nün yeni dizisi!

Alev Alev Çiçek yeni dizisi ne?

Hazar Ergüçlü, Alev Alev’de canlandırdığı Çiçek karakteri ile de çok sevildi ve yapımcıların dikkatini çeken isimlerden biri oldu. Dizinin reyting sorunları başlasa da hem hikayesi hem de oyunculuk performansları açısından dizi oldukça başarılı.

Hazar Ergüçlü ise yeni bir dizi anlaşması yaptı. Oyuncu, dijital platformda yayınlanacak olan Yoktan Seçmeli isimli projeye dahil oldu. Başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü’nün sevgilisi yönetmen Onur Ünlü’nün yönetimindeki dizinin güçlü bir oyuncu kadrosu bulunuyor.

Yoktan Seçmeli konusu ve oyuncuları 

Yoktan Seçmeli dizisinde Hazar Ergüçlü’nün yanı sıra; Serkan Keskin, Hande Doğandemir, Selim Bayraktar, Serhat Kılıç, Mahir İpek, Onur Dilber, Ayşe Melike Çerçi, Aleyna Solaker ve Berat Efe Parlar da dizideki isimlerin olması da oldukça dikkat çekiyor.

Farklı ama bir şekilde birbirleriyle bağlantısı olan insanların etkileyici hikayesinin anlatılacağı diziyi, NTC Medya üstlendi. Yusuf Reha Alp’in senaryosunu yazdığı Yoktan Seçmeli için okuma provalarına başlandı ve yakında dizinin çekimlerine başlanacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri