Ana SayfaMagazinAlev Alev Şimal kimdir? Yüzü iyileşecek mi? Çiçek geri dönecek mi? Doktor...

Alev Alev Şimal kimdir? Yüzü iyileşecek mi? Çiçek geri dönecek mi? Doktor Tomris kimdir?

Alev Alev Şimal kimdir? Çiçek'e ne olacak geri dönecek mi? Hazar Ergüçlü hangi karakterde karar kılacak. Şimal kimdir, doktor Tomris kimdir merak konusu.

Alev Alev dizisinde Şimal kimdir? Bir yangında fena halde yarlanan Çiçek’in hayatı Şimal olarak mı devam edecek merak konusu. Şimal olarak devam edecekse de yanıkları iyileşecek mi? Doktor Tomris kimdir, ne istiyor?

Alev Alev Şimal kimdir?

Dizinin ilk bölümünde korkunç bir yangın felaketi yaşnadı. Doktor Tomris’in kızı da o yangındaydı ve hayatını kaybetti. Tomris’in yangında hayatını kaybeden kızı Şimal’in yerine geçirmeye çalıştığı Çiçek’in travması hala devam ediyor. Çok sevdiği arkadaşları ve evlenmek üzere olduğu bir sevgilisi vardı.

İşte dizisin 4. bölümünde yaşananlar.

Alev Alev dizisinde doktor Tomris’in kızı olan Şimal’in yerine Hazar Ergüçlü’nün canlandırdığı Çiçek karakteri geçiyor. Çiçek Şimal olmayı kabul edecek mi merak konusu.

Alev Alev Şimal’in gerçek adı ne?

Yangının gizemi hala çözülememişken Hazar Ergüçlü dizide hem Şimal hem de Çiçek karakterine hayat veriyor. Şimal yangında ezilerek hayatını kaybetti.

Tomris hanım duygu sömürüsü yaparak Şimal’in hayattaki oğlu Atlas’ı öne sürerek Çiçek’ii Şimal olmaya ikan etmeye çalışıyor. Eğer Çiçek Şimal olmayı kabul edecekse Atlas’ın babası Bülent ile arası nasıl olacak

Doktor Tomris kimdir?

Tomris ölen Şimal’in annesi. Güçlü bir karakter. Bir doktor. Çiçek’e Şimal’in yerine geçerek büyük bir servete sahip olacağını söylüyor. Çünkü varisi torununun babası Bülent’ten hoşlanmıyor. Çiçek Şimal olarak hem Atlas’a babalık yapacak hem de Şimal gibi davranacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri