Ana SayfaMagazinAleyna Tilki Bahar Candan kavga mı etti? Aleyna Tilki Bahar Candan neden...

Aleyna Tilki Bahar Candan kavga mı etti? Aleyna Tilki Bahar Candan neden birbirine girdi?

Aleyna Tilki Bahar Candan kavga mı etti? Aleyna Tilki Bahar Candan neden birbirine girdi? Aleyna Tilki'nin "Keko va maço erkek istiyorum" açıklamasına Bahar Candan'dan yanıt verdi.

Aleyna Tilki Bahar Candan kavga mı etti? Aleyna Tilki Bahar Candan neden birbirine girdi? Aleyna Tilki’nin “Keko va maço erkek istiyorum” açıklamasına Bahar Candan’dan yanıt verdi.

Aleyna Tilki Bahar Candan kavga mı etti

İbrahim Selim’in programına konuk olan Aleyna Tilki, bir erkekte aradığı kriterleri açıklamış ve bu açıklaması çok konuşulmuştu.

Aleyna Tilki’nin “Efendi, ağır, keko ve biraz maço olsun. İşime ve iş saatlerime karışmasın. Çok zor değil, özünde kekoluk olacak ama öyle hissettirmemek için elinden geleni yapacak” açıklamasında bulunmuştu.

Aleyna Tilki Bahar Candan neden birbirine girdi?

Bahar Candan’dan bu açıklamaya sert bir yanıt geldi. İşte Benim Stilim yarışmasıyla yıldızı parlayan Bahar Candan, Aleyna Tilki’yi hedef alarak “Aleyna sen bu ülkenin gelmiş geçmiş en büyük kekosusun.

Senin çıkacağın adam sana entelektüel zevkler katmalı. Hatta o kişi mümkünse seni İngilizce öğrenmek için Amerika yerine sanatsal aktivitelerin bol, diskoların az olduğu bir ülkeye yollasın. Bu sayede sanatını geliştirebilirsin” dedi.

Sosyal medya hesabında dans ettiği anları paylaşan Aleyna Tilki, Bahar Candan’ın o sözlerine ne cevap vereceği merak konusu oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,705TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri