Ana SayfaMagazinAleyna Tilki Dimes ile anlaştı! Aleyna Tilki reklam filminden 3 milyon TL...

Aleyna Tilki Dimes ile anlaştı! Aleyna Tilki reklam filminden 3 milyon TL alacak!

Aleyna Tilki Dimes ile anlaştı! Aleyna Tilki reklam filminden 3 milyon TL alacak! Cornetto reklamından sonra Dimes reklamı ile anlaşan şarkıcı ve oyuncu Aleyna Tilki'nin reklam filminden alacağı para servet değerinde!

Aleyna Tilki Dimes ile anlaştı! Aleyna Tilki reklam filminden 3 milyon TL alacak! Cornetto reklamından sonra Dimes reklamı ile anlaşan şarkıcı ve oyuncu Aleyna Tilki’nin reklam filminden alacağı para servet değerinde!

Aleyna Tilki Dimes ile anlaştı

Geçen yazın UniCornetto için Aleyna Tilki ile iş birliği gerçekleştiren marka, yeni reklam filminde masalsı bir dünyanın kapılarını aralamıştı. Kendi masalını yaşamak ve aşkının peşinden koşmak isteyenlere yeni reklam filmiyle seslenen Aleyna Tilki, bu yaz için başka bir içecek firması ile anlaştı.

Cornetto’nun yeni reklam yüzü 6 sene öncesi gibi bu yıl da Yalın oldu. Ardından Aleyna Tilki’nin Dimes ile 3 Milyon TL’ye anlaştığı ortaya çıktı. Londra’dan dönen Aleyna Tilki reklam anlaşması yaptığı Dimes için kamera karşısına geçecek.

Aleyna Tilki’nin bu sezon Cornetto ve Dimes’ten teklif aldığı ve 3 milyon TL’ye içecek markasıyla anlaştığı öğrenildi. Cornetto bu yıl Yalın’la el sıkıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri