Ana SayfaTürkiyeAli Babacan'a saldırılar başladı! İlk çamuru Yiğit Bulut sıçrattı

Ali Babacan’a saldırılar başladı! İlk çamuru Yiğit Bulut sıçrattı

Dün uzun bir yazılı açıklama yayınlayarak yeni parti çalışmaları için güçlü bir kararlılık vurgusunda bulunan Ali Babacan’a bir gün geçmeden Saray’dan saldırılar gelmeye başladı. Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Yiğit Bulut, Ali Babacan hakkında attığı tweetler’de FETÖ imasında bulunmayı da ihmal etmedi!

Yiğit Bulut hem FETÖ imasında bulundu hem de düelloya davet etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Başdanışmanı Yiğit Bulut, “Ali Beycim, mesela Fetö’nün bankasını Devlet’e 1,5 milyar dolar zarar verecek şekilde, Ziraat Bankası’na satmaya kalkıştın mı? Sen bunu söylediğin gün FETÖ’nün bankası borsada yüzde 22 prim yaptı mı? Bunu senden başka kaç kişi biliyordu?” diye sordu.

Yiğit Bulut, Babacan’a düello davetinde de bulundu. Bulut, “Ali Beycim, seninle istediğin TV kanalında bir yarım saat tartışalım mı! Bende senle ilgili bazı bilgi ve belgeler var! Hazır mısın? Sen Kanalın seç beni ara! Veya arama kamuoyunda çağır! Ben meydan okuyorum, er meydanından kaçılmaz” diye yazarken, “Ben başıma gelecek her şeye hazırım, bunları sadece kendi inisiyatifim ile yazıyorum” diye ifade etti.

İşte Yiğit Bulut’un Ali Babacan’ı hedef aldığı o tweetleri…

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz