Ana SayfaMagazinAli Sunal koronavirüs mü oldu, son durumu ne? Ali Sunal hastaneye kaldırıldı

Ali Sunal koronavirüs mü oldu, son durumu ne? Ali Sunal hastaneye kaldırıldı

Ali Sunal koronavirüs mü oldu, son durumu ne? Ali Sunal hastaneye kaldırıldı! Efsane isim Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal ve kardeşi Ezo koronavirüse yakalanmıştı. Ali Sunal'ın durumu ilerledi, hastaneye kaldırıldı. Detaylar haberimizde!

Ali Sunal koronavirüs mü oldu, son durumu ne? Ali Sunal hastaneye kaldırıldı! Efsane isim Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal ve kardeşi Ezo koronavirüse yakalanmıştı. Ali Sunal’ın durumu ilerledi, hastaneye kaldırıldı. Detaylar haberimizde!

Ali Sunal koronavirüs mü oldu, son durumu ne?

İkinci kez baba olmaya hazırlanan 43 yaşındaki Ali Sunal, geçtiğimiz günlerde kardeşi Ezo ile koronavirüse yakalandı. Ali Sunal’ın, durumu ağırlaşınca hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Ömer Öztüyen ile olan evliliğinden olan kızı Nova’yı kucağına alan Ezo Sunal, doğumdan kısa süre sonra koronavirüse yakalanmıştı. Bunun ardından da ikinci kez baba olmaya hazırlanan Ali Sunal’ın da covid-19 testi pozitif çıkmıştı.

Ayrıca Sunal’ın kayınpederi ile kayınvalidesi Bülent-Şehnaz Kurbanzade’nin de koronavirüse yakalandığı belirtilmişti.

Ali Sunal hastaneye kaldırıldı

Türkiye’nin efsane ismi “İnek Şaban” lakaplı usta oyuncu Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal’ın durumu ağırlaştı. Ardından Ali Sunal hastaneye kaldırıldı. Konu ile ilgili Ali Sunal ailesinden herhangi bir açıklama ise henüz yapılmadı.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,705TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri