Ana SayfaMagazinAlişan abisi Selçuk Tektaş hayatını kaybetti!

Alişan abisi Selçuk Tektaş hayatını kaybetti!

Alişan abisi Selçuk Tektaş hayatını kaybetti! Şarkıcı Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, geçtiğimiz günlerde Koronavirüse yakalanmış ve hastaneye kaldırılmıştı. Selçuk Tektaş hastanede hayatını kaybetti.

Alişan abisi Selçuk Tektaş hayatını kaybetti! Şarkıcı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, geçtiğimiz günlerde Koronavirüse yakalanmış ve hastaneye kaldırılmıştı. Selçuk Tektaş hastanede hayatını kaybetti.

Alişan abisi Selçuk Tektaş hayatını kaybetti

Ünlü sanatçı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, 20 gündür corona virüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Alişan’ın koronavirüse yakalanan kardeşi Selçuk Tektaş hayatını kaybetti. Entübeye bağlanan Selçuk Tektaş’ın acı haberini Demet Akalın sosyal medyadan duyururken Buse Varol da konuya dair açıklama yaptı. 41 yaşındaki Selçuk Tektaş, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

SELÇUK TEKTAŞ KİMDİR?

Selçuk Tektaş 12 Mayıs 1980 doğumludur. Geçtiğimiz günlerde 39. yaşını kutlayan Selçuk Tektaş evlidir ve iki kız babasıdır. 2009 yılında Merve Tektaş ile evlenen Selçuk Tektaş şarkıcı Alişan’ın menajerliğini yapmaktadır.

Alişan, geçen aylarda kardeşi Selçuk Tektaş’ın doğum gününe özel bir mesaj yayınlamıştı. Ünlü şarkıcı, “Eliz ile Burak senin gibi bir amcaları olduğu için çok şanslılar… Ben de senin gibi bir kardeşim olduğu için, arkandan hep güzel sözler duyduğum için, beni ve ailemizi her zaman gururlandırdığın için biz de çok şanslıyız… Seni çok seviyorum kardeşim. Doğum günün kutlu olsun… Allah sağlıkla, huzurla nice güzel yaşlar nasip etsin İnşallah hep birlikte…” cümlelerini belirtmişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri