Ana SayfaMagazinAlişan ile Berna Laçin neden kavga etti?

Alişan ile Berna Laçin neden kavga etti?

Alişan ile Berna Laçin neden kavga etti? Şarkıcı Alişan ile oyuncu Berna Laçin koronavirüs aşısı sebebi ile kavga etti. İşte detaylar!

Alişan ile Berna Laçin neden kavga etti? Şarkıcı Alişan ile oyuncu Berna Laçin koronavirüs aşısı sebebi ile kavga etti. İşte detaylar!

Alişan ile Berna Laçin neden kavga etti

Oyuncu Berna Laçin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda basın kartı olduğu için koronavirüs aşısı yaptırdığını dile getirdi. 50 yaşındaki Laçin’in basın kartından dolayı aşı yaptırmasına tepkiler büyürken bir eleştiri de Alişan’dan geldi. Sert bir dille Laçin’i eleştiren Alişan, “Siz ne zaman gazeteci oldunuz” diyerek tepki gösterdi.

Oyuncu Berna Laçin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile BionTech aşısı olduğunu duyurdu. 50 yaşındaki basın çalışanlarına özel çıkarılan sarı basın kartına sahip olduğu için aşı yaptırdığını söyleyen Laçin’e tepkiler çığ gibi büyümeye devam etti.

“Arkadaşlar 212’liyim”

Tepkilerin ardından “Sana nasıl sıra geldi?” diye soran takipçilerine cevap veren Berna Laçin, “Arkadaşlar 212’liyim basın çalışanı olarak kartı olanlara tanımlanmış aşı” cevabını verdi. Oyuncu Berna Laçin ayrıca, “Bu arada ‘ben aşımı bir başkasına devredebilir miyim?’ diye sordum, olmuyor, bu da bilginize” dedi.

“Anneniz sordu mu size ‘ Kızım ne zaman gazeteci oldun’ diye”

Ünlü türkücü Alişan da aylar önce gönüllü olarak aşı yaptırmış ve tepki çekmişti. O dönem Berna Laçin’in annesinin kendisine tepki gösterdiğini hatırlatan Alişan, Laçin’e şu sözlerle sitem etti: “Ben test aşamasında gönüllü olduğumda, anneniz sormuştu ya ‘Alişan nasıl aşı oldu? diye… Siz aşı olduğunuzda da anneniz sordu mu size, ‘Kızım ne zaman gazeteci oldun?’ diye Berna Hanım…”

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri