Ana SayfaMagazinAlişan ile Ece Erken neden küstü? Ece Erken'den Demet Akalın ve Alişan...

Alişan ile Ece Erken neden küstü? Ece Erken’den Demet Akalın ve Alişan için çarpıcı açıklamalar

Alişan ile Ece Erken neden küstü? Ece Erken'den Demet Akalın ve Alişan için çarpıcı açıklamalar. Ece Erken takipçilerinden gelen soruları cevaplarken Alişan ile küslüğüne de değindi. Ece Erken, eskiden yakın arkadaş olduğu Demet Akalın ve Alişan için çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

Alişan ile Ece Erken neden küstü? Ece Erken’den Demet Akalın ve Alişan için çarpıcı açıklamalar. Ece Erken takipçilerinden gelen soruları cevaplarken Alişan ile küslüğüne de değindi. Ece Erken, eskiden yakın arkadaş olduğu Demet Akalın ve Alişan için çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

Alişan ile Ece Erken neden küstü?

Youtube sayfasında merak edilenleri cevaplayan ünlü sunucu Ece Erken, Alişan ve Demet Akalın’ın barışması hakkında ilk kez konuştu. Ünlü sunucu Ece Erken, instagram hesabı üzerinden takipçilerinden gelen soruları yanıtladı.

Özel hayatıyla ilgili takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan 42 yaşındaki sunucu Ece Erken, Alişan ve Demet Akalın’ın barışması hakkında konuştu. Alişan ile çok yakın arkadaş olan Ece Erken, Demet Akalın ve Alişan’ın barışmasının ardından ünlü türkücü Alişan ile olan dostluğunu bitirmişti.

Youtube sayfasında merak edilenleri cevaplayan ünlü sunucu Ece Erken, “Alişan ile neden küstünüz, Demet Akalın’la barıştığı için mi?” sorusuna sert bir şekilde şöyle cevap verdi: Hayır, barışma şeklinden küstüm! Çünkü Alişan, Demet’le ilgili hepimize ağır laflar söylerdi. Söylemiş de olabilir, sonra barışa bilir de insan. Yüzüne bile tükürüp barışanlar var ama sonrasında ağlayarak barışması, iki gün evvel tweet’ler atıp fotoğraflar koyup daha sonra ağlayarak barışması beni rahatsız etti.

Ece Erken, dostluklarında gözü olmadığını açıklarken, “Allah çok mutlu etsin, belki de doğrusu bu Demet’le karakter olarak daha yakışıyorlar ve anlaşıyorlar ondan dolayı da güzel oldu barışmaları. Allah bozmasın ne güzel dostlukları var!” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri