Ana SayfaMagazinAlişan kardeşine ne oldu? Selçuk Tektaş koronavirüse yakalanınca yoğun bakıma alındı! 

Alişan kardeşine ne oldu? Selçuk Tektaş koronavirüse yakalanınca yoğun bakıma alındı! 

Alişan kardeşine ne oldu? Selçuk Tektaş koronavirüse yakalanınca yoğun bakıma alındı! Şarkıcı ve oyuncu olan fakat şu sıralar sunuculuk yapan Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş koronavirüse yakalandı. Ardından yoğun bakıma kaldırıldı. Detaylar haberimizde!

Alişan kardeşine ne oldu? Selçuk Tektaş koronavirüse yakalanınca yoğun bakıma alındı! Şarkıcı ve oyuncu olan fakat şu sıralar sunuculuk yapan Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş koronavirüse yakalandı. Ardından yoğun bakıma kaldırıldı. Detaylar haberimizde!

Alişan kardeşine ne oldu

Ünlü şarkıcı Alişan’ın ve kardeşi Selçuk Tektaş’ın Covid-19’a yakalandığı ortaya çıktı. Ardından durumu ağırlaşan Selçuk Tektaş, Maslak’ta özel bir hastaneye kaldırıldı.

Şarkıcı Alişan ve kardeşi Selçuk Tektaş, koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. Ancak Alişan’ın hastalığı ayakta atlattığı fakat kardeşi Selçuk Tektaş’ın hastaneye kaldırıldığı bilgisi magazine bomba gibi düştü.

Yoğun bakıma kaldırıldı

Snobmagazin’in haberine göre; Durumu ağırlaşan Selçuk Tektaş ise Maslak’ta bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı. Tektaş’ın yoğun bakımda tedavi gördüğü ifade edildi. 2009 yılında Merve Tektaş ile evlenen Selçuk Tektaş’ın bu evlilikten iki kızı bulunuyor.  Selçuk Tektaş aynı zamanda Alişan’ın menajerliğini de yapıyor.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri