Ana SayfaSporAlmanya İzlanda canlı izle

Almanya İzlanda canlı izle

Almanya İzlanda canlı izle.Dünya Kupasında Almanya-İzlanda takımları karşılaşacak. Almanya İzlanda’yı Schauinsland-Reisen-Arena stadyumunda konuk edecek. Almanya İzlanda maçı  S Sport 2 kanalında naklen yayınlanacak.

Almanya İzlanda canlı izle.Dünya Kupasında Almanya-İzlanda takımları karşılaşacak. Almanya İzlanda’yı Schauinsland-Reisen-Arena stadyumunda konuk edecek. Almanya İzlanda maçı  S Sport 2 kanalında naklen yayınlanacak.

Almanya İzlanda canlı izle

İlkay Gündoğan’ın attığı gol

89 ‘
 
İkame. Ari Skulason (İzlanda), Victor Palsson için.
89 ‘
 
İşte bir değişiklik. Jon Dadi Bodvarsson gidiyor ve Arnar Vidarsson son taktik emirlerini Kolbeinn Sigthorsson’a (İzlanda) veriyor.
86 ‘
 
Bir değişiklik yapıldı. Serge Gnabry’nin yerini Amin Younes (Almanya) aldı.
81 ‘
Victor Palsson (İzlanda) rakibinden topu çalıyor ve Srdjan Jovanovic faul için vurduğunda öfkeyle patlıyor.
79 ‘
 
Joachim Low bir değişiklik yapmaya karar verdi. Jamal Musiala (Almanya), Kai Havertz’in yerini aldı.
79 ‘
 
Leroy Sane sahadan çıkar ve Timo Werner (Almanya) oyuna girer.
76 ‘
 
Joshua Kimmich’ten (Almanya) çıkan köşe, muhalefetin savunmasıyla temizlendi.
76 ‘
Joshua Kimmich (Almanya) rakip oyuncunun yanından dripling girişiminde bulunduktan sonra top temizlendi. Almanya’dan bir köşe kazandıkları için iyi iş çıkardılar.
75 ‘
Emre Can (Almanya) takım arkadaşlarından birini bulmak için yandan ceza sahasına bir orta yolluyor ancak başarısız oluyor ve fırsat dileniyor.
72 ‘
 
Arnar Vidarsson bir oyuncu değişikliği hazırlar. Arnor Traustason’un yerini Arnor Sigurdsson (İzlanda) aldı.
71 ‘
 
İkame. Leon Goretzka’nın yerini Florian Neuhaus (Almanya) alacak.
71 ‘
Serge Gnabry (Almanya), ceza sahasının kenarındaki düzgün ve akıllıca bir pası ustalıkla kontrol ediyor, ancak çabası sol direği salladı! Bu ne atıştı!
70 ‘
Leroy Sane (Almanya) gole doğru koşuyor, ancak defans oyuncusu bir meydan okuma yapmak için iyi bir şekilde geri dönüyor.
68 ‘
Leon Goretzka (Almanya) bir pas alır ve uzun menzilli güçlü bir çabayla şansını dener. Kötü yerleştirilmiş şutu isabetli değil ve sol direğin millerce genişliğinde uçuyor. Top oyun dışı kalır ve İzlanda bir kale vuruşu yapacak.
67 ‘
Antonio Rudiger (Almanya) zorlu bir meydan okuma yapar ve Srdjan Jovanovic faul için düdüğünü çalar.
66 ‘
 
Srdjan Jovanovic, Albert Gudmundsson’a (İzlanda) bariz faulü için sarı kart gösterdi.
65 ‘
Jon Dadi Bodvarsson (İzlanda) ceza sahasının kenarından ilk kez şut atmaya çalışıyor. Ağın çatısına doğru çabası Manuel Neuer tarafından kurtarıldı.
64 ‘
Hordur Bjorvin Magnusson (İzlanda) rakibini şimşekle mücadele ediyor ve hakem faul için düdüğünü çalıyor.
63 ‘
Victor Palsson (İzlanda), bu davranışın kuralların ötesinde olduğunu bilmeli. Meydan okumasında fazla dikkatsiz davrandı ve Srdjan Jovanovic’in düdüğünü çalmaktan başka seçeneği kalmadı.
61 ‘
 
Albert Gudmundsson (İzlanda) korneri kullanıyor, ancak köşeyi aşıyor ve takım arkadaşlarından hiçbiri topa ulaşamıyor.
61 ‘
Birkir Bjarnason (İzlanda) ceza sahasına yüksek bir orta attı. Maalesef rakibinin savunması, haçıyla rahatça ilgilenir ve onu durdurur. İzlanda köşeye sıkışıyor. Rakipleri başka bir saldırı tehdidiyle karşı karşıya kalacak.
60 ‘
Yan hakem Kai Havertz’in (Almanya) ofsayt olduğunu işaret eder ve hakem kararı onaylar.
58 ‘
Sverrir Ingi Ingason (İzlanda) savunmayı geçerek ortaya çıkan korneri karşıladı ve topu kalenin ortasına doğru yönlendirdi. Uzun menzilli başlık yeterince güçlü değil ve kaleci rahatça tasarruf ediyor.
58 ‘
 
Albert Gudmundsson (İzlanda) topu içeri göndermek için adım atıyor.
56 ‘
 
Kari Arnason (İzlanda) hakem Srdjan Jovanovic’in sabrını test etti ve daha önceki bir geç meydan okuma için kitaba giriyor.
56 ‘
 
İlkay Gündoğan (Almanya) harika bir pas aldı ve sol alt köşeye uzun menzilli güçlü bir papatya kesici fırlattı. Daha iyi bir yere gitmiş olamaz.
55 ‘
Jon Dadi Bodvarsson (İzlanda) ofsayta yakalandı!
52 ‘
Aron Gunnarsson (İzlanda) büyük bir fırsatı kaçırdı! Bir çapraz için sıçradı ve penaltı noktasından kaleye yöneldi, ancak top sol direğin oldukça uzağına gitti! Top saha dışında ve Almanya için bir kale vuruşu.
51 ‘
İzlanda kısa bir pasla hızlı bir şekilde serbest vuruş yapıyor.
51 ‘
Lukas Klostermann (Almanya) dikkatsizce rakibinin ayağına kayar ve cezadan kaçtığı için şanslı olacaktır. Srdjan Jovanovic faul için vuruyor ancak bu olayda kartlarını cebinde tutuyor. İzlanda’nın serbest vuruşu var.
50 ‘
Arnor Traustason (İzlanda) hassas bir pası alır ve kaleciyi uzun menzilli bir çabayla tehdit etmeye çalışır, ancak hedefi çok iyi aşar.
49 ‘
Albert Gudmundsson (İzlanda), sonuçta ortaya çıkan serbest vuruşu kutunun kenarından alır ve takım arkadaşlarından birini çarpı ile bulmaya çalışır, ancak kaleci yükseğe tırmanır ve önce topu kolaylıkla toplayarak ona ulaşır.
48 ‘
 
Kai Havertz (Almanya) rakibini düşürdükten sonra sarı kart gördü. Srdjan Jovanovic’in vermesi kolay bir karar vardı.
46 ‘
 
Hakem, ikinci devrenin başladığını belirtmek için düdüğünü çalar.
45 ‘
 
Minimum 2 dakika olacaktır. ek süre.
45 ‘
Almanya şu anda oyuncudan oyuncuya bazı kesin pasları değiştirerek topa patronluk ediyor.
43 ‘
İlkay Gündoğan haçı savuruyor. Antonio Rudiger (Almanya) kafasını çeviriyor ama sol direğin hemen ötesine gidiyor. Top oyun dışı kalır ve İzlanda bir kale vuruşu yapacak.
43 ‘
 
Joshua Kimmich (Almanya) topu kornerden içeri attı ama araya girdi.
42 ‘
Joshua Kimmich (Almanya) isabetli bir pas aldıktan sonra ceza sahasının kenarından bir şut yaratıyor. Hannes Halldorsson, çabanın sol alt köşeye uçmasını engellemek için çarpıcı bir kurtarış yapıyor. Top oyun dışıdır ve yan hakem köşe bayrağını işaret eder. Almanya’ya köşe.
40 ‘
 
Runar Sigurjonsson sakatlığı nedeniyle oyuna dahil ediliyor. Arnar Vidarsson, Albert Gudmundsson’u (İzlanda) sahaya gönderir.
39 ‘
 
Oyun şimdi yarıda kesildi, Runar Sigurjonsson (İzlanda) bir vuruş alır ve fizyo devreye girmelidir.
38 ‘
Leon Goretzka (Almanya) hassas bir pas aldıktan sonra şansını uzun vadeli bir çaba ile deniyor, ancak Hannes Halldorsson net bir görüşe sahip ve rahat bir kurtarış yapıyor.
35 ‘
Leon Goretzka (Almanya) takım arkadaşlarının yoluna bir ara topu besleyemiyor. Top oyun dışı kalır ve İzlanda bir kale vuruşu yapacak.
34 ‘
Kai Havertz (Almanya), kayarak müdahale ederek rakibini düşürdü. Srdjan Jovanovic oyunu durdurur ve ona bir kart verebilir, ancak sonunda sadece bir uyarıya karar verir.
34 ‘
Çok sayıda kısa pasla topu kontrol eden Almanya’dan harika bir takım oyunu. Sabır, savunmada gol atmak için bir boşluk bulmak istiyorlarsa anahtardır.
32 ‘
İyi bir takım hareketi, Kai Havertz’i (Almanya) kutunun kenarına yerleştirir, ancak sağ direkten dar bir şekilde topu genişletir. Top oyun dışı kalır ve İzlanda bir kale vuruşu yapacak.
30 ‘
 
Runar Sigurjonsson (İzlanda), acı verici hareketleriyle açıkça tıbbi yardım istiyor. Yarasının boyutu henüz keşfedilmedi.
28 ‘
 
Runar Sigurjonsson’dan (İzlanda) gelen korner savunma tarafından yakalandı.
27 ‘
Runar Sigurjonsson (İzlanda) gol atmak için iyi bir şansı kaçırıyor. Kutunun içine bir inçlik mükemmel bir çarpma, kafa için yükselen, ancak topu çubuğun çok ötesine gönderen Runar Sigurjonsson’u (İzlanda) bulur. Top oyun dışı kalır. İzlanda bir köşe vuruşu ile ödüllendirildi.
26 ‘
Kai Havertz (Almanya) kötü bir meydan okuma yapıyor ve hakem faul için düdüğünü çalıyor.
23 ‘
Joshua Kimmich (Almanya) basit bir pası toplar ve uzaktan şut atmaya karar verir. Kalenin sol tarafını hedef alan bir savurganlık çabası ama Hannes Halldorsson bunu iyi okuyor ve rahat bir kurtarış yapıyor.
22 ‘
Görünüşe göre Aron Gunnarsson (İzlanda) bu mücadelede kırmızı gördü. Srdjan Jovanovic sahada bu tür davranışlara müsamaha göstermeyecek ve faul için darbe yapacak.
21 ‘
Joshua Kimmich (Almanya) pası aldı ve topu uzak mesafeden şut etmeye karar verdi. Zavallı çabası sol direğe doğru ilerliyor. Top oyun dışı kalır ve İzlanda bir kale vuruşu yapacak.
21 ‘
Kai Havertz (Almanya) ceza sahasına düşük bir pas göndermeye çalışıyor, ancak bloke ve temizlendi.
20 ‘
Almanya’dan sahanın ortasında harika bir kontrollü oyun ve pas.
16 ‘
Yan hakem bayrağını kaldırır. Kai Havertz (Almanya) ofsaytta yargılanıyor.
14 ‘
İlkay Gündoğan kornerde süzülüyor ve Leon Goretzka (Almanya) sonda kalıyor, ancak penaltı noktasından gelen kafa vuruşu sol direğin çok uzağına gidiyor. Top saha dışında ve İzlanda için kale vuruşu.
13 ‘
 
İlkay Gündoğan (Almanya) köşe vuruşu yapacak.
13 ‘
Almanya, bazı geçiş kartlarını değiştirirken ve grev yapma fırsatını beklerken bir süre ele geçirme döneminin tadını çıkarıyor.
11 ‘
Leroy Sane (Almanya) ceza alanına bir çip attı, ancak Hannes Halldorsson topu engellemek için en hızlısı.
9 ‘
Leroy Sane (Almanya) serbest kalmak istiyor, ancak rakip oyuncu topu uzaklaştırıyor.
7 ‘
 
Leroy Sane, topu toplayan ve kutunun kenarından müthiş bir atış yapan Kai Havertz’e (Almanya) pas veriyor. Çabası sağ alt köşeye gidiyor. Harika gol! Puan 2: 0’dır.
6 ‘
Birkir Bjarnason (İzlanda) uzun bir top atıyor, ancak takım arkadaşlarına ulaşmak için yeterli güce sahip değil ve savunmacılardan biri tarafından durduruldu.
3 ‘
 
Leon Goretzka (Almanya) ceza sahasının kenarında topa ulaşır ve hiç tereddüt etmeden ilk atışında ateş eder. Grev mükemmel ve doğrudan sağ alt köşeye gidiyor. Daha iyisini yapamazdı. 1: 0.
1 ‘
 
Hakem düdüğünü çalıyor ve başlıyoruz.

2001’de başlayan bir galibiyet serisinde 33 üst üste Dünya Kupası Elemeleri (WCQ) fikstürünü yenemeyen Almanya, Dünya’da her on yılda bir podyum bitiren (3. veya daha iyi) tek ülke olarak bol miktarda turnuva geçmişine sahip Kupa düzenlendi! Bu on yılda bu mirası devam ettirmek isteyecekler, ancak en son rekabetçi futbolda en kötü yenilgilerini yaşadılar (İspanya’ya karşı 6-0) ve şimdi önceki dört maçın üçünde 20. dakikaya kadar açılışı kabul ettiler.

Bununla birlikte, dört kez Dünya Kupası şampiyonu, iç sahada sekiz maçta yenilmez, bunlardan altısı 3.5’in üzerinde gol gördü ve altısı her iki takımın da golüne tanık oldu. bu fikstürlerden üçü, ayrıca ilk gol attıkları üç beraberlik de buldular.

İzlanda son WCQ grubunu kazandıktan sonra arka arkaya ikinci Dünya Kupası maçına çıkmaya çalışıyor, ancak her iki mağlubiyet de ortadan kalktı. Ancak son zamanlarda İzlanda, HT’den önce gollere tanık oldukları yedi maçlık bir serinin parçası olarak HT / FT’de dört maçta mağlup olan beş maç kaybetti.

İzlanda’nın deplasmanda oynadığı son sekiz maçın yedisinde galibiyetsiz olan İzlanda, beş isteka HT’de geride kaldı. Bu altı mağlubiyetin ortalama 3.5 gol attığı endişe verici bir ortalamayla, İzlanda ikinci yarıda kötü bir rekor kıran aradan sonra 21 golün 14’ünü gönderdi.

Kadrolar

Maçın 11’leri

Almanya: Emre Can, Ginter M., Gnabry S., Goretzka L., İlkay Gündoğan I., Havertz K., Kimmich J., Klostermann L., Neuer M, Rudiger A., Sane L.

İzlanda: Bjarnason B., Bodvarsson J., Gunnarsson A., Halldorsson H., Ingason, Magnusson H., Palsson V., Sampsted A., Sigurjonsson R., Traustason A.

Almanya İzlanda maçı hangi kanalda yayınlanacak?

Almanya İzlanda maçı S Sport 2’de naklen yayınlanacak.

Maçın Oranları

Almanya: 1.08

İzlanda: 8.50

Beraberlik: 5.25

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri