Ana SayfaTürkiyeAlmeda Abazi Koronavirüse mi yakalandı? Almeda Abazi son durumu ne?

Almeda Abazi Koronavirüse mi yakalandı? Almeda Abazi son durumu ne?

Almeda Abazi Koronavirüse mi yakalandı? Tolgahan Sayışman'ın koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından ikinci çocuğuna hamile olan eşi Almeda Abazi’de Koronavirüse yakalandı. Almeda Abazi son durumu ne? Tüm detaylar haberimizde…

Almeda Abazi Koronavirüse mi yakalandı? Tolgahan Sayışman’ın koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından ikinci çocuğuna hamile olan eşi Almeda Abazi’de Koronavirüse yakalandı. Almeda Abazi son durumu ne? Tüm detaylar haberimizde…

Almeda Abazi Koronavirüse mi yakalandı?

Tolgahan Sayışman’ın koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından ikinci çocuğuna hamile olan eşi Almeda Abazi, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, oğlu Efehan ile koronavirüse yakalandığını duyurdu.

Abazi, “Yapılan testler sonucunda oğlumuz Efehan, ben ve tüm ev halkının Covid-19 pozitif olduğunu öğrendik. Bu arada eşim Tolgahan da hastaneden çıktı, tedavisi evde devam ediyor. Herkese sağlıklı günler diliyor ve bu hastalığa karşı çok dikkatli olmasını tavsiye ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Almeda Abazi son durumu ne?

İkinci bebeğini kucağına almaya hazırlanan Abazi, “30 haftalık hamileyim ve şu an hamileliğimden dolayı ilaç tedavisi uygulanmıyor. Maalesef ki vitaminlerle atlatmaya çalışıyorum” şeklinde konuştu.

Tolgahan Sayışman mutasyonlu virüse yakalanmıştı

Tolgahan Sayışman, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada mutasyonlu koronavirüse yakalandığını duyurmuştu.

39 yaşındaki oyuncu, “Covid-19 olduğumu öğrendim. Bir süredir evde tedavi görüyordum. (Yapılan testler negatifti.) Ancak bugün son olarak yaptırdığım test pozitif çıktı. Yeni mutasyonlu virüs testlerde ilk etapta gözükmeyebiliyormuş. Tedavime hastanede devam etme kararı aldık. Herkesi çok daha dikkatli olmaya devam ediyorum. Herkese sağlıklı günler temenni ediyorum.” şeklinde konuşmuştu.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri