Ana SayfaTürkiyeAltın çıldırdı, dolar yanıyor... Troller Berat Albayrak'ı yedirmeyiz kampanyası başlattı

Altın çıldırdı, dolar yanıyor… Troller Berat Albayrak’ı yedirmeyiz kampanyası başlattı

AK Partili troller Berat Albayrak için twitter'da kampanya başlattı.

Altın fiyatları çıldırdı, dolar ve euro tarihi zirveyi gördü. Hazine Bakanı Berat Albayrak’tan eli yüzü düzgün bir eleştiri beklenirken troller Albayrak’a sahip çıkan mesajlar atmaya başladı. Sosyal medyadan Berat Albayrak’a destek kampanyası başlatıldı.

Dolar euro ve altının tarihlerinin tarihi zirve yapması, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a karşı büyük tepki oluşturdu. Yaşananlara tepki gösterenler Twitter’da ”beratalbayrakistifa” etiketiyle on binlerce paylaşım yaptı. Milletin gösterdiği tepkiye karşılık AK Partili milletvekillerinin öncülüğünde başlatılan ‘BeratAlbayrakınYanındayız’ etiketi ‘AK Parti trollerinin’ mesaisiyle giderek büyüyor.

Albayrak TL’nin değer kaybı hakkında herhangi bir açıklama yapmazken AKP’li milletvekilleri sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarda ekonominin iyi olduğunu, değer kaybının ‘dış mihrakların saldırısı’ ve Ayasofya’nın statüsünün değiştirilmesi olduğunu iddia etti.

Trollerin Albayrak’ı savunmasına rağmen döviz ve altın kurları rekor kırmaya devam ediyor. Dolar, 7,34 Euro, 8,70 seviyesinden işlem görüyor.

İşte Berat Albyarak’a destek için atılan mesajlardan bazıları…

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri