Ana SayfaMagazinAlya Kırmızı Oda'dan neden ayrıldı? Melisa Sözen Kırmızı Oda'da artık yok

Alya Kırmızı Oda’dan neden ayrıldı? Melisa Sözen Kırmızı Oda’da artık yok

Meliha'nın ardından Kırmızı Oda adlı dizide yeni bir ayrılık daha yaşandı Alya Kırmızı Oda'ya veda etti. Peki Alya Kırmızı Oda'dan neden ayrıldı. Melisa Sözen veda etti.

Meliha’nın ardından Kırmızı Oda adlı dizide yeni bir ayrılık daha yaşandı Alya Kırmızı Oda’ya veda etti. Peki Alya Kırmızı Oda’dan neden ayrıldı. Alya karakterini canlandıran Melisa Sözen’in vedası alkışlar eşliğindeydi.

Kırmızı Oda Alya diziden ayrılıyor mu sorusu gündeme bomba gibi düştü. Az önce Kırmızı Oda’da Alya karakterine hayat veren Melisa Sözen’in vedası gerçekleşti.

Alya Kırmızı Oda’dan ayrıldı

Çocukluğunda yaşadığı travmayla bütün Türkiye’yi ağlatan Alya karakterinin değişimi, katettiği mesafe büyük takdir toplamıştı. Psikiyatr ona iyi geldi. Alya kendiyle barıştı ve dizideki nosyonunu tamamladı.

Alya bu akşam hem Kırmızı Oda’ya hem de doktor hanıma edecek. Meliha Sözen’in canlandırdığı Alya karakteri bu akşam son kez izleyiciyle buluşuyor.

Neden ayrıldı?

Alya dizide senaryo gereği ekibe veda etti. Bu sürpriz bir ayrılık değil. Senaryoda yazılıydı ve o ayrılık gerçekleşti. İşte Alya’nın hikayesi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri