Ana SayfaMagazinAmine Gülşe'ye benzetilen Duygu Özlen'den cevap geldi! Duygu Özlen kimdir

Amine Gülşe’ye benzetilen Duygu Özlen’den cevap geldi! Duygu Özlen kimdir

Amine Gülşe'ye benzetilen Duygu Özlen'den cevap geldi! Duygu Özlen kimdir? Oyuncu Duygu Özlen bu sıralar sık sık magazin gündeminde. Duygu Özlen, Amine Gülşe'ye benzetilmesine annesinin fotoğrafını paylaşarak cevap verdi. Detaylar haberimizde!

Amine Gülşe’ye benzetilen Duygu Özlen’den cevap geldi! Duygu Özlen kimdir? Oyuncu Duygu Özlen bu sıralar sık sık magazin gündeminde. Duygu Özlen, Amine Gülşe’ye benzetilmesine annesinin fotoğrafını paylaşarak cevap verdi. Detaylar haberimizde!

Amine Gülşe’ye benzetilen Duygu Özlen’den cevap geldi

Oyuncu Duygu Özlen, 2014 Türkiye güzeli Amine Gülşe’ye benzetilmeye devam ediliyor. Bu konuda da sosyal medyada yüzlerce yorum yapılmaya başlanınca güzel oyuncu Duygu Özlen hafif sitem ederek bir mesaj yayınladı.

Bu tarz yorumlardan rahatsız olan Duygu Özlen tepkisini annesiyle fotoğrafını paylaşarak gösterdi ve “Amine Gülşe takdir ettiğim ve beğendiğim bir oyuncu. Ama kimseye benzemek gibi bir amacım yok. Ben anneme benziyorum” dedi. Genç anneye çok genç olduğunu söyleyen binlerce yorum yapıldı ve iltifatlar yağdı.

Genç iş adamları Hacı Sabancı ve kardeşi Hakan Sabancı Bebek’te görüntülenmişti. Anadolu yakasındaki evlerinden tekne ile Bebek İskelesine gelen ikili teknelerinden inerken objektiflere yansıdı. Gazetecilerle kısa süre sohbet eden Hacı ve Hakan Sabancı bir iş toplantısına yetişmek zorunda oldukları söyleyerek araçlarına doğru yürüdüler. Genç iş insanı Hakan Sabancı’nın ise geçen günlerde oyuncu ve model Duygu Özlen’le aşk yaşadığı da iddia edilmişti.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,683TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri