Ana SayfaTürkiyeAnadolu çıkarması! Gelecek Partisi tam kadro sahaya iniyor...

Anadolu çıkarması! Gelecek Partisi tam kadro sahaya iniyor…

Ahmet Davutoğlu liderliğinde 13 Aralık 2019 tarihinde Türk siyasi hayatına merhaba diyen Gelecek Partisi, şu ana kadar 63 il ve 255 ilçede örgütlenirken, teşkilatlanma çalışmalarının yanı sıra oluşturduğu Politika İzleme Kurulları (PİK) ile ‘Gölge Kabine’ denilen modeli de Türkiye ile tanıştırmış oldu. Her bir bakanlığa denk düşen PİK’ler, partinin kuruluşundan bu yana Türkiye’de yaşanan olaylara ilişkin eleştiri ve çözüm önerilerini de sunarak kamuoyunun kısa sürede beğenisini kazandı.

Pandemi tedbirleri nedeniyle saha çalışmalarına ara vermek durumunda kalan Gelecek Partisi, bu durumu telafi etmek için adeta seferberlik ilan etti!

Genel Başkan Yardımcıları, Politika İzleme Kurulları ve Kurucular Kurulu Üyeleri ile sahaya inmeye hazırlanan Gelecek Partisi heyetleri, 7 bölge ve 81 ile dağılarak sivil toplum kuruluşları, oda temsilcileri, yerel basın, esnaf ve vatandaşla bir araya gelerek hem Gelecek Partisi’ni anlatacak hem de partinin gündeme ilişkin eleştiri ve çözüm önerilerini paylaşarak, projelerini de anlatma fırsatı bulacak.

Bu hafta itibariyle ülkenin dört bir yanına dağılacak olan Gelecek Partililer, ziyaretlerin bitiminde bir araya gelerek STK, vatandaş, esnaf ve odaların görüş ve taleplerini partinin ilgili organları ve Genel Başkan Ahmet Davutoğlu ile paylaşarak hazırladıkları raporları sunacaklar.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri