Ana SayfaMagazinAnandi İkimizin Yerine'den neden ayrıldı? Anandi neden yok? Geri dönecek mi?

Anandi İkimizin Yerine’den neden ayrıldı? Anandi neden yok? Geri dönecek mi?

Bugün karşılarında farklı bir Anandi gören İkimizin Yerine izleyicileri büyük bir şok yaşadı. Anandi İkimizin Yerine’den neden ayrıldı? Anandi neden yok sorularının yanıtı haberimizde.

İkimizin Yerine 305. bölüm fragmanı yayınlandı. İzlemek için tıklayın.

İkimizin Yerine 303. bölüm fragmanında izleyciler karşılarında farklı, başka bir Anandi gördü. Anandi diziden neden ayrıldı? İkimizin Yerine’de günlerdir konuşulan ayrılık gerçek oldu. Anandi karakterini başarıyla canlandıran ve Türk izleyici için de çok özel bir yere sahip olan Pratyusha Banerjee diziden ayrıldı. İkimizin Yerine dizinin 303. Bölüm fragmanında izleyiciler artık başka bir Anandi’yi görecek.

İkimizin Yerine 303. bölüm fragmanını

İkimizin Yerine dizisinde Anandi’nin değiştiği 303. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragan videosunda Türkiye’de milyonlarca izleyicinin alıştığı, sevdiği Anandi yok. Pratyusha Banerjee yerine Anandi’yi artık Toral Rasputra canlandıracak.

İkimizin Yerine dizisinin 302. bölüm fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

Anandi İkimizin Yerine’den neden ayrıldı?

İkimizin Yerine dizisinde Anandi karakterini canlandıran Pratyusha Banerjee yorgunluk ve sağlık sorunları nedeniyle İkimizin Yerine’den ayrıldı. İkimizin Yerine dizisinin Anandi karakteriyle başrol oyuncusu olan Pratyusha Banerjee 303. Bölümde diziden ayrılıyor.

Anandi karakterini canlandıran Pratyusha 2010 yılında İkimizin Yerine dizisinde dahil oldu ve dizinin 302. Bölümü itibariyle yapımdan ayrıldı. Ayrılma nedeni ise yorgunluk ve sağlık sorunları.

Prasyusha İkimizin Yerine dizisinden sonra da çeşitli yapımlarda boy göstermeye devam etti. Jhalak Dikhla Jaa 5 ve Bigg Boss 7 gibi Hindistan’ın ses getiren yapımlarında ekranlardaydı.

İkimizin Yerine dizisinin 304. bölüm fragmanında bir sahne aşağıdaki videoda mevcut. Görüldüğü gibi artık İkimizin Yerine dizisinde Anandi karakterini Pratyusha Banerjee değil Toral Rasputra canlandırıyor. Yeni Anandi Toral Rasputra kimdir?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz