Ana SayfaMagazinAndropoz konusu ne? Andropoz ne zaman başlayacak

Andropoz konusu ne? Andropoz ne zaman başlayacak

Andropoz konusu ne? Andropoz ne zaman başlayacak? Netflix'in ses getiren dizilerinden olması planlanan Andropoz sosyal medyada merak edilmeye başlandı. Detaylar haberimizde! 

Andropoz konusu ne? Andropoz ne zaman başlayacak? Netflix’in ses getiren dizilerinden olması planlanan Andropoz sosyal medyada merak edilmeye başlandı. Detaylar haberimizde!

Andropoz konusu ne

Engin Günaydın Netflix için bir dizi çekmeye karar verdi. Başarılı oyuncunun hala ‘Avrupa Yakası’ ile anılması oldukça büyük başarı. Andropoz adlı dizi çekmeye karar veren usta oyuncu, Andropoz’u dijital platform için hazırladı.

Aynı zamanda başrolünü de oynayacağı Andropoz dizisi 6 bölümden oluşacak. ‘Andropoz’ adlı dizi, Marmaris’te çekilecek. Yine Netflix’te yayınlanacak projenin kadın başrolleri ise Derya Karadaş ve Gülçin Santırcıoğlu oldu.

Andropoz ne demek?

Aynı zamanda “erkek menopozu” olarak bilinen andropoz bazı erkeklerin 40’lı yaşların sonlarından 50’lerin başlarına geldiklerinde yaşadıkları depresyon, cinsel dürtü kaybı, erektil disfonksiyon ile diğer fiziksel ve duygusal semptomların bütünü olarak tanımlanabilir

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri