Ana SayfaTürkiyeAnkara karıştı! Melih Gökçek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kuzeni Cengiz Er'e ağza alınmayacak hakaretler...

Ankara karıştı! Melih Gökçek Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kuzeni Cengiz Er’e ağza alınmayacak hakaretler savurdu

Melih Gökçek ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kuzeni arasındaki kavga hat safhaya ulaştı. Melih Gökçek Cengiz Er'e 'şerefsiz' dedi.

Melih Gökçek ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kuzeni Cengiz Er arasında geçen tartışma zirve yaptı. Melih Gökçek Cengiz Er’i “Bu şerefsizler sırf bana sataşarak kendilerini muhatap almam için her yerlerini yırtıyorlar” sözleriyle hedef aldı.

Ankara Belediyesi’nin eski başkanı Melih Gökçek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kuzeni Cengiz Er’e hakaretler yağdırdı.

Melih Gökçek’in “Ermenistan kan bağışında bulunulmasını istedi… Canan bir organizasyon düşünüyor musun? Biz de insaniyet namına bağış yaparız ama bizim kanımız bunlara uyum sağlamaz. Sen ve senin gibilerin kanı kesinlikle uyum sağlar. Napcan kan verip, kan verdirecen mi” sözleriyle CHP’li Canan Kaftancıoğlu’nu hedef almıştı.

Cengiz Er’den tepki

Gökçek’in sözlerine, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kuzeni Cengiz Er, sosyal medya hesabından “Bu adamın kime çalıştığını artık çözmemiz lazım” diyerek şunları yazmıştı:

“Yaşını başını almış, güvenilmez biri olduğu ve pis işlere bulaştığı iddiaları yüzünden evden kovulmuş bu adamın kime çalıştığını artık çözmemiz lazım. Bu tür bayağı paylaşımlara karşı mahalle medyasının yaptığı gibi susmak değil karşı durmalıyız. Korkmayın.”

Gökçek Cengiz Er’e şerefsiz dedi

Cengiz Er’in bu tepkisinin ardından Melih Gökçek, Twitter hesabından Er’i engelledi.

Cengiz Er’e hakaret eden Gökçek, şunları kaydetti:

“Bu tweet aleminde ederi beş para etmez tetikçiler, haberlerinin altında 1 veya 2 RT/beğeni almakta zorlanan internet habercisi gazeteci (bozuntuları) var. Bu şerefsizler sırf bana sataşarak kendilerini muhatap almam için her yerlerini yırtıyorlar. Tepinmeyin adınızı dahi zikretmem.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,711TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri