Ana SayfaTürkiyeAnkara'yı karıştıran tweet! Bu gece Resmi Gazete'ye dikkatli bakın olağanüstü bir şey...

Ankara’yı karıştıran tweet! Bu gece Resmi Gazete’ye dikkatli bakın olağanüstü bir şey olabilir

İYİ Parti milletvekili Durmuş Yılmaz, Twitter hesabından bir açıklama yaparak, “Ben sizleri bugün cuma dolayısıyla bu gece 12.00’dan sonra teyakkuza davet ediyorum, Resmi Gazete’yi takip etmenizi tavsiye ediyorum” dedi.

“TÜRK LİRASINA NASIL BİR SIKINTININ GELECEĞİNİ GÖRÜRSÜNÜZ”

Söylediklerinin bir bilgi ve duyuma dayanmadığını, var olan belirsizliklere vurgu yaptığını belirten Yılmaz, “Bu gece bir şey olabilir, olduğu zaman da Türk lirasının üzerine nasıl daha fazla bir sıkıntının geleceğini görürsünüz” ifadelerini kullandı.

GERGERLİOĞLU DURMUŞ YILMAZ’IN AÇIKLAMASINI DÜZELTTİ

HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, TBMM bütçe komisyonunda eski Merkez Bankası Başkanı ve İYİ Parti Milletvekili Durmuş Yılmaz’ın “Bu gece saat 00.00 da Resmi Gazete’yi takip edin, ekonomi açısından olağanüstü bir şey olacak” sözlerini aktardı. Yılmaz, bu sözlerine kendi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla açıklık getirdi.

Gergerlioğlu ilk açıklamasından sonra Durmuş Yılmaz’ın bir düzeltme yaparak, “olacak değil, olabilir” dediğini aktardı. Durmuş Yılmaz ise Twitter hesabından, “Plan ve Bütçe Komisyonunda yaptığım konuşma aşağıdadır. Bu bir bilgi ve duyuma dayanmıyor var olan belirsizliklere vurgu yaptım” diye konuştu.

Gergerlioğlu’nun açıklaması şu şekilde:

TBMM bütçe komisyonunda önemli açıklama!!!

Eski Merkez Bankası başkanı Durmuş Yılmaz “bu gece saat 00.00 da Resmi Gazeteyi takip edin, ekonomi açısından olağanüstü bir şey olacak” dedi.

Sizce ne olacak?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri