Ana SayfaMagazinAras Bulut İynemli ile aşk yaşayan Bige Önal'dan dikkat çeken estetik açıklaması!...

Aras Bulut İynemli ile aşk yaşayan Bige Önal’dan dikkat çeken estetik açıklaması! Bilge Önal estetiğe karşı mı?

Aras Bulut İynemli ile aşk yaşayan Bige Önal'dan dikkat çeken estetik açıklaması! Bige Önal estetiğe karşı mı? Güzel oyuncu Bige Önal estetik hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Aras Bulut İynemli ile aşk yaşayan Bige Önal’dan dikkat çeken estetik açıklaması! Bige Önal estetiğe karşı mı? Güzel oyuncu Bige Önal estetik hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Aras Bulut İynemli ile aşk yaşayan Bige Önal’dan dikkat çeken estetik açıklaması

İbrahim Selim’in sunduğu bu gece programına konuk olan Bige Önal hakkında bilinmeyenleri açıkladı.
Aras Bulut İynemli ile gözlerden uzak bir ilişki yaşayan Bige Önal aşk hayatı ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Türk futbolunun Unutulmaz isimlerinden Erhan Önal’ın kızı ünlü oyuncu Bige Önal, samimi açıklamalarıyla izleyenleri güldürdü.
Aras Bulut İynemli ile ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih ettiklerini söyleyen güzel oyuncu  “Mesleki anlamda birbirimize çok yardım ediyoruz. Karşılıklı olarak fikirlerimize güveniyoruz.” dedi.

Bige Önal estetiğe karşı mı

Dijital bir platformda yayınlanan “Bir Başkadır” dizisindeki performansıyla beğeni toplayan Bige Önal, “Estetiğin var mı?” sorusuna “Estetiğim yok. Allah korusun çok görsel bir sıkıntı olursa bir kaza falan vs. o zaman yaptırırım ama onun dışında ben biraz karşıyım. Kendini bu sebepten ötürü kötü hissedenleri ve yaptıranları anlıyorum.” şeklinde şaşırttan bir cevap verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri