Ana SayfaMagazinArda Turan'dan sonra Aras Bulut İynemli bayramları karıştırdı! 19 Mayıs'ı 23 Nisan...

Arda Turan’dan sonra Aras Bulut İynemli bayramları karıştırdı! 19 Mayıs’ı 23 Nisan ile karıştırdı

Arda Turan'dan sonra Aras Bulut İynemli bayramları karıştırdı! 19 Mayıs'ı 23 Nisan ile karıştırdı! Yakışıklı oyuncu Aras Bulut İynemli, futbolcu Arda Turan'ın yaptığı hatayı yaptı. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı yerine 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı karıştırdı.

Arda Turan’dan sonra Aras Bulut İynemli bayramları karıştırdı! 19 Mayıs’ı 23 Nisan ile karıştırdı! Yakışıklı oyuncu Aras Bulut İynemli, futbolcu Arda Turan’ın yaptığı hatayı yaptı. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı yerine 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı karıştırdı.

Arda Turan’dan sonra Aras Bulut İynemli bayramları karıştırdı

Her özel bayramlarda gözler Arda Turan’ın paylaşımlarına çevriliyor. Geçen sene Arda Turan, 19 Mayıs ile 23 Nisan’ı karıştırmıştı. Magazin gündemi sallayan bu olaya da sosyal medya da oldukça tepki gösterilmişti. “Altı üstü birkaç özel bayram var ve bunu da karıştırmazsın”, “Yok artık Arda” gibi yorumlar yapılınca Arda Turan, hatasını fark edip paylaşımı kaldırmıştı.

Bu sefer Arda Turan’ın hatasını Aras Bulut İynemli yaptı. Aras Bulut İynemli, Atatürk ve silah arkadaşının olduğu fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Buraya kadar bir sorun yok. Daha sonra paylaştığı fotoğrafın altına İynemli, “19 Mayıs Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.” yazdı.

Bu paylaşımını hem twitter hem de instagram hesabından paylaşan Çukur’un Yamaç’ına hayat veren Aras Bulut İynemli, yanlış yazdığını fark edip paylaşımını hemen kaldırdı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri