Ana SayfaMagazinArka Sokaklar 590. bölüm fragman! Arka Sokaklar son bölüm fragmanı izle

Arka Sokaklar 590. bölüm fragman! Arka Sokaklar son bölüm fragmanı izle

Arka Sokaklar 590. bölüm fragman. Arka Sokaklar son bölüm fragmanı izle!  Kanal D ekranlarının en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'ın 589. bölümü yayınlandı. Ardından izleyenler dizinin yeni bölüm fragmanını merak etti. İşte Arka Sokaklar 590. bölüm fragmanı!

Arka Sokaklar 590. bölüm fragman. Arka Sokaklar son bölüm fragmanı izle!  Kanal D ekranlarının en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar’ın 589. bölümü yayınlandı. Ardından izleyenler dizinin yeni bölüm fragmanını merak etti. İşte Arka Sokaklar 590. bölüm fragmanı!

Arka Sokaklar 590. bölüm fragman

Kanal D ekranlarının en uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar’ın 589. bölümünün yayınlanmasının ardından izleyicilerin gözü Arka Sokaklar’ın 590. yeni bölümün fragmanında.

Arka Sokaklar dizisi Erler Film imzalı, 31 Temmuz 2006 tarihinde Kanal D’de yayınlanmaya başlayan ve yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı polisiye, aksiyon, dram ve komedi türünün en güzel örneklerinden biridir.

Aycan, kocasının kirli işlerini yürütürken baltayı taşa vuruyor. Cemal’i cezaevinde ifşa etmesinin ardından Ezgi, sevdiği adamı kötü duruma düşüren Aycan’ın peşine düşüyor. Aycan, kaçmaya yeltendiği sırada Ezgi onu kıskıvrak yakalar. Cemal’in başına kötü bir şey gelmesi durumunda Aycan’ı öldürmekle tehdit eder. Aycan, iki arada bir derede kalır ve cezaevinin yolunu tutar. Bu sırada Mesut, özel görevle yine teröristlerin peşine düşer. Operasyon için İstanbul’dan ayrılmasına neden olan kişi ise, Selin’in eski sevgilisi Savcı Faruk’tur. Selin bir kez daha aynı döngünün içine girmekten dolayı mutsuzdur. Hüsnü ise, rehine olayı yüzünden Savcı Faruk tarafından sorgulanıyor. Hüsnü, azılı bir suçlunun kaçırdığı rehineyi kurtardığı sırada adamı vurur; fakat, 3 el ateş etmesi başını yakar.

İşte Arka Sokaklar dizisinin 590. bölüm fragmanı!

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri