Ana SayfaMagazinArka Sokaklar 592. bölüm fragmanı izle. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı izle!

Arka Sokaklar 592. bölüm fragmanı izle. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı izle!

Arka Sokaklar 592. bölüm fragmanı izle. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı izle! Kanal D ekranlarının en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'ın 591. bölümü yayınlandı. Ardından izleyenler dizinin yeni bölüm fragmanını merak etti. İşte Arka Sokaklar 592. bölüm fragmanı!

Arka Sokaklar 592. bölüm fragmanı izle. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı izle! Kanal D ekranlarının en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar’ın 591. bölümü yayınlandı. Ardından izleyenler dizinin yeni bölüm fragmanını merak etti. İşte Arka Sokaklar 592. bölüm fragmanı!

Arka Sokaklar 592. bölüm fragmanı izle

Kanal D ekranlarının en uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar’ın 591. bölümünün yayınlanmasının ardından izleyicilerin gözü Arka Sokaklar’ın 592. yeni bölümün fragmanında.

Arka Sokaklar dizisi Erler Film imzalı, 31 Temmuz 2006 tarihinde Kanal D’de yayınlanmaya başlayan ve yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı polisiye, aksiyon, dram ve komedi türünün en güzel örneklerinden biridir.

Arka Sokaklar 592. Bölümünde Ezgi ve  Cemal pusuya düşürülüyor. Çapraz ateşin ortasında kalan polislerimiz canhıraş bir şekilde çatışıyor. Bu sırada Ezgi vuruluyor. Aycan, Engin ve Başak’ın evine yerleştirdiği bakıcıya emirlerini veriyor. Onların konuşmasını ise, Başak duyuyor. Ali ise, aldığı korona ilaçlarının etkisiyle Pınar’a fiziki şiddet uyguluyor. Bunu duyan Rıza Baba, onu evden kovuyor. Savcı Faruk, Giray Pamiroğlu Dosyasını tekrardan açıyor. Zeliş’i ifade için savcılığa çağırıyor.
İşte Arka Sokaklar 592. bölüm fragmanı!

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri