Ana SayfaTürkiyeArtuklu'da 'Gelecek' coşkusu

Artuklu’da ‘Gelecek’ coşkusu

Kongre çalışmalarına son sürat devam eden Gelecek Partisi, Mardin'in Artuklu ilçesinde de kongresini büyük bir coşkuyla tamamladı

Geçtiğimiz ay Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla il kongresini tamamlayan Gelecek Partisi Mardin İl Başkanlığı, eksik kalan ilçe kongrelerini de gerçekleştirmeyi sürdürüyor.

Geçtiğimiz gün yoğun katılımla yapılan Gelecek Partisi Artuklu İlçe Kongresi büyük coşkuya ve heyecana sahne oldu.

Gelecek Partisi Mardin İl Başkanı Cesur Yücedağ’ın yanı sıra il yönetimi ve ilçe teşkilatları da kongreye büyük ilgi gösterdi.

Gelecek Partisi Artuklu İlçe Başkanlığı’na kurucu ilçe başkanı Metin Ergel yeniden seçildi. Delegelerin oylarının tamamını alan Ergel, güven tazeledi.

Kongrenin açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Yücedağ, Gelecek Partisi’ni Mardin’de birinci parti yapmak için var güçleriyle çalıştıklarının altını çizerek “Kongrelerimizi neredeyse tamamladık. Bir yandan kongrelerimizi gerçekleştirirken bir yandan da sahada esnafımızın ve vatandaşımızın yanında olarak hem dertlerini dinliyor hem de çözüm önerilerimizi aktarıyoruz. İnanıyorum ki, teşkilatlarımızın bu özverisi karşılıksız kalmayacak ve Gelecek Partisi hem Mardin’de hem de ülkemizde hak ettiği teveccühü görecek” diye konuştu.

Kongreye, Genel Başkan Ahmet Davutoğlu da görüntülü aramayla bağlanarak göreve yeniden seçilen Ergel’e başarılar diledi. Davutoğlu, Mardin il teşkilat mensuplarını da selamlayarak çalışmaları için teşekkür etti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri