Ana SayfaTürkiyeAşı tutmadı! AK Parti - MHP ittifakında bir çatlak daha

Aşı tutmadı! AK Parti – MHP ittifakında bir çatlak daha

AK Parti MHP ittifakında gerginlik bitmiyor. Bu kez de sorun Rize Çayeli teşkilatında çıktı.

Cemal Enginyurt’un itirazlarıyla başlayan gerginlikler devam ediyor. AK Parti – MHP her ne kadar büyük resimde bir ittifakın parçası gibi gözükse de ilçe teşkilatlarında, illerde yaşanan gerginlikleri bitmiyor. Bu anlaşmazlıklara bir örnek Rize Çayeli’den geldi.

Rize’nin MHP’li Çayeli belediyesi, belediyeye ait olan AK Parti Çayeli İlçe Başkanlığı binasının 31 Aralık 2020’ye kadar tahliye edilmesi için ihtar çekti.

Çayeli Belediyesi, eski belediye binasında bulunan AK Parti Çayeli Başkanlığı’nın 31 Aralık 2020 tarihine kadar tahliye edilmesini ve belediyeye teslim edilmesini istedi.

Belediye Mali Hizmetler Müdürlüğü tarafından AK Parti Çayeli İlçe Başkanlığı’na gönderilen tebligatta taşınmazın 2021 yılı itibariyle kiralama ihalesinin yapılmasının düşünüldüğü ve bu sebeple kira kontratının yenilenmeyeceği ifade edildi.

Mevcut kira borçlarının ödenilmesi ve 31 Aralık 2020 tarihinde taşınmazın tahliye edilerek belediyeye teslim edilmesi istenen tebligatta yapılacak kira ihalesinin belediyenin sosyal medya hesaplarından, internet sitesinden, ilan panosundan ve gazetelerden duyurulacağı belirtildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri