Ana SayfaMagazinAşk Bir Rüya 159. bölüm fragmanı - 29 Temmuz Çarşamba: Thapki evliliği...

Aşk Bir Rüya 159. bölüm fragmanı – 29 Temmuz Çarşamba: Thapki evliliği razı gelecek mi?

Aşk Bir Rüya 159. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Kanal 7’de her akşam 21 saatlerinde ekrana gelen dizinin yeni fragmanında neler var? 29 Temmuz Çarşamba günkü bölümde Thapki’nin kekemeliği yüzünden evliliği razı gelmesi konusunda ailesi belirleyici rol oynar.

Aşk Bir Rüya 159. bölüm fragmanı

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder.

Yeni fragmanda Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Neşe dolu iyilik perest Thapki’nin sıcacık öyküsüne odaklanan Aşk Bir Rüya rüya dizisi hafta içi her akşam 21:30’da hafta sonu ise 21:00’de Kanal 7’de akranlarında yayınlanıyor.

Aşk Bir Rüya oyuncuları

Tapki (Jigyasa Singh)

Aşk Bir Rüya dizisinde kekeme bir kızı oynayacak olan Jigyasa Singh 25 Haziran 1994 Hindistan doğumludur. 25 yaşındaki güzel oyuncu Üniversite eğitimini Delhi’de Gazetecilik bölümünde tamamlamıştır.

Oyunculuk üzerine bazı ödülleri vardır. 1,55 boy ve 54 kg ağırlığa sahiptir. Özellikle 3 idiot filmiyle dikkatleri üzerine çekmiştir.

Dizide Tapki; Tapki kekeleyerek konuşan güzel, terbiyeli bir kızdır. Onun kekeme olması evlenmesi için en büyük engellerden biridir. İlk olarak Misra Bey’in oğlu Diwakar ile tanışır. Evlenme aşamasına kadar gelinir ancak Diwakar kekeme olan Tapki’ya daha fazla tahammül edemez ve düğün günü düğünü iptal eder.

Tapki daha sonra Dhuruv Pandev isminde bir TV kanalının sahibi ile çalışır. Zamanla Dhuruv Pandev ona aşık olur. Ailesi de Tapki’yi sevmiştir. Ancak kader onları da birleştirmeyecektir.

Bihan (Manish Goplani)

Aşk Bir Rüya dizisinde Bihan karakterini oynayacak olan Manish Goplani 19 Kasım 1992 yılında Hindistan’da dünyaya geldi. 28 yaşındaki yakışıklı aktör lise eğitimini de burada tamamladı. Daha sonra Arya Mühendislik ve Bilişim Koleji Mühendislik bölümünden mezun oldu. İlk oyunculuk kariyerini Chora Tera Gaon ve Bada Pyara ile gerçekleştirdi. 1,80 boyundaki yakışıklı oyuncunun Altın Petal isminde ödülleri bulunuyor.

Dizide Bihan; Tapki Diwakar ismindeki genç ile tanışmış ancak düğün günü ihanete uğramıştı. Tapki daha sonra Duruv adındaki tv patronu ile tanışır ve onunla evlenmek ister. Ancak Duruv’un annesi Vasandra onu kekemeliğinden dolayı sevmez. Evleneceği gün Vasandra evlatlık oğlu Bihan’dan Duruv’un yemeğine ilaç katmasını ister. Duruv bilinçsiz bir şekilde yere düşerken Tapki Bihan ile evlenmek zorunda kalır.

Dhuruv (Ankit Bathla)

10 Ekim 1988 yılında Hindistan’ın Yeni Delhi şehrinde dünyaya gelmiştir. Ekonomi bölümünü bitiren Ankit oyunculuğa geçmeden önce Amerikan Expres’de çalışmıştır. Ardından oyunculuğa başlayan Ankit’in en iyi TV dizisi Thapki Pyar Ki olmuştur. 32 yaşındaki yakışıklı oyuncu Dhuruv karakterini oynayacaktır.

Dizide Dhuruv; Thapki Diwakar Mishra’nın düğün günü kendisini reddetmesi sonucu kalbi çok kırılmıştı. Ardındna Nev 365 adlı TV kanalında çalışmaya başladı. Burada iyi eğitimli ve nazik bir adamla tanışır. Bu kişi kanalın sahibi DhuruvPandey’dir. İkili evlenmek ister ancak Dhuruv’un annesi Thapki’nin kekemeliğinden dolayı buna izin vermez.

Aditi (Sheena Bajaj)

16 Haziran 1996 yılında Hindistan’ın Mumbai kentinde dünyaya gelmiştir. 24 yaşındaki güzel oyuncu evlidir. Çok sayıda dizide rol almıştır. Dizide Aditi karakterini oynayacaktır.

Dizide Aditi; Thapki’nin kız kardeşi, aynı zamanda Dhuruv’un karısıdır. Veer’in annesi, Ananya’nın ise üvey annesidir.

Shraddha Dhruv Pandey (Monica Khanna)

7 Ağustos 1986 yılında Hindistan’ın Mumbai şehrinde dünyaya gelmiştir. Eğitimini burada tamamlayan güzel oyuncu aynı zamanda mankendir. Aasman Se Aage dizisinde Karishma rolüyle tanınmıştır. 34 yaşındaki oyuncunun ödülleri bulunmaktadır. Aşk Bir Rüya dizisinde Shradha rolünü oynayacaktır.

Dizide Shradha; Dhuruv’un ilk karısıdır. Ananya’nın annesi, Veer’in üvey annesidir.

Vasundhara (Jaya Battacharya)

19 Eylül 1972 Hindistan doğumludur. Çok sayıda dizi ve filmde rol alan tecrubeli oyuncunun En İyi Kadın Oyuncu olarak ödülleri de bulunmaktadır.

Dizide Vasundhara; Dhruv ve Kiran’ın annesi, Bihaan’ın evlatlık annesidir. Öz oğlu Dhruv’un Tapki ile evlenmesine engel olmuştur.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri