Ana SayfaTürkiyeAşk Bir Rüya 164. bölüm fragmanı: Tapki ve Aryan Evlenecek mi?

Aşk Bir Rüya 164. bölüm fragmanı: Tapki ve Aryan Evlenecek mi?

Aşk Bir Rüya dizisinin 164. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda, yeni bölüm için yanıt bekleyen pek çok soru var.

Aşk Bir Rüya fragmanı izleyicileri yeniden heyecanlandıracak. 3 Ağustos Pazartesi günü için yayınlanan fragmanda Tapki ve Aryan evlenecek mi büyük merak konusu.

Aşk Bir Rüya 164. bölüm fragmanı

Bihan adamları tesirsiz hale getirip Tapki de o esnada çamurlarını temizlemekle meşgul. Bihan da adamların kaçmasından sonra hemen hortum bulur ve Tapki’yi temizlemeye başlar.

Tapki de karşısında Bihan’ı bir anda görünce büyük şok geçirir ve sen! diye konuşmaya başlar. Bihan da insanların teşekkür etme yöntemlerin tamamen değiştiğini söyler ve yardım yapmayı bundan dolayı istemediğini söyler.

Bihan benzeri arabasına binip oradan hızla uzaklaşırken Tapki de büyük şoku üzerinden atmaya çalışır ve taksiyle onu takip etmeye başlar.

Tapki bir yere gelir ve Aryan’hakkında konuşulanları duyar. Bihan Tapki’hemen arkasında belirir. Bihan benden ne istiyorsun der. Tapki de ona Bihan diye seslenir.

Bihan Aryan Kanna olduğunu ve hayranların ona çok değişik isimler taktığını söyler. Tapki de elindeki resimle oradan giderken Bihan’ın benzeri ona bakıyor.

Tapki eve gelir ve kimseye bir şey demeden hemen odasına çekilir. Aryan Kanna hakkında internette araştırma yapıp gerçek olduğunu öğrenir. Bani Tina’nın Samar ve ailesiyle yapacağı partiyi mahvetmek için Kosi’yle birlikte plan yapmaya koyulur.

Sapanla atılan taş

Samar ve Pandey ailesi parti yaparken Bani sapanla Tina’yı hedef alır. Kosi’nin elini çarpmasıyla birlikte sapandan çıkan taş Tina’nın yanında duran Tina’yı devirir.

Bani Tina’nın o anda tutuştuğunu görür ve Tina’yı kurtarmak için hemen koşar. Ateş onun elbisesini yakar. Onu Samar kurtarır. Tapki de yerdeki taşları görünce Bani’den şüphelenir ve onun odasına gider.

Bani yapmış olduğu şeyi itiraf eder ve Tapki’den nefretini tekrardan dile getirir. Tapki Bihan’ın resmi karşısında Bani için ağlarken bu işi Bihan’dan başkası kesinlikle düzeltemeyeceğini söyler ve aklına ise hemen Aryan gelir.

Tapki Aryan’ın ofisine gider. İçeri tam girmek üzereyken bir çalışan Bihan’a eşi hastanede olduğunu ve paraya ihtiyacı olduğunu söyler. Bihan hemen bir çek yazıp ona verir.

Adam çekteki meblağın çok yüksek olduğunu ve karşılığını nasıl ödeyeceğini sorar. Bihan da bir daha işe gelmeyerek diye cevap verir ve adamı gönderir.

Tapki ise şok olurken yanındaki duran bir şeyi o anda devirir. Bihan onu görünce yine mi sen diye onu azarlamaya başlar. Tapki ondan kocası olmasını ister. Bihan kocan olacağım ve karı koca ne yapıyorsa onları mı yapacağız diye söylerken Tapki’ tokat atar.

Tapki elinde Bihan resmini ona verir ve tapınağa gider. Bihan da peşinden gelir. Tapki ona Bihan’ın uçurumdan düşmesinden Bani’nin ayrılmasına kadar her şeyi anlatır ve yardım ister.

Aryan ise ona kesinlikle yardım yapamayacağını söyler. Tapki Bihan’ın yerini hiç kimse alamaz diyerek çok sinirlenir ve oradan ayrılır. Bani saçını yıkarken Samar su hortumunun üzerine basıp telefonla konuşur.

Bani suyun neden kesildiğini tam o anda düşünürken Samar hortumdan çekilir ve su bir anda Bani’yi sırılsıklam yapar. Bani Samar’ın bunu bilerek yaptığını düşünür ve hartumla onu bir güzel ıslatır.

Bu durum Samar’ın hoşuna çok gitmiştir. Samar içeri girer ve nasıl ıslandığı hakkında yalan söyler. Samar’ın annesi Doli kargaşadan faydalanıp odaya hemen gider ve değerli eşyaları çantasına koyar.

Tapki Bani’nin odasına gidip onu silahla oynadığını görür. Bani sadece bir mermi koyar ve başına dayar. Tapki’den Tina’nın evliliğini durdurmasını ister. Aksi taktirde kendisini öldürecek.

Tapki salonda bekleyen misafirlerin yanına gidip. Bani ona gizlice silahı gösterir. Tapki onlara çok önemli bir açıklama yapacağını söyler.

Bu esnada içeri Aryan girer ve bensiz düğün mü yapıyorsunuz der. Pandey ailesi onu görünce şok olur.

Bani elinde olan silahı düşürür ve bir anda duygusallaşmaya başlar. Bihan Bani’nin tıpkı Tapki’ye çok benzediğini söyler. Bani ise şoktadır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,690TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri