Ana SayfaMagazinAşk Bir Rüya 175. bölüm fragmanı! 14 Ağustos Cuma yeni bölümde neler...

Aşk Bir Rüya 175. bölüm fragmanı! 14 Ağustos Cuma yeni bölümde neler olacak

Aşk Bir Rüya yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Mutlu sona artık çok az kaldı.

Aşk Bir Rüya yeni bölüm fragmanı izle. Kanal 7 ekranlarında akşam saatlerinde yayınlanan Hint dizisi yeni fragmanıyla sizlerle.

Aşk Bir Rüya fragmanı izle

Yeni fragmanda Aryan Tapki’yi mutfakta görür ve istediği kadar kalabileceğini söyler. Bu sırada yüzünü görebilmek için tepsiyi ters çevirir ve ayna vazifesi gördürür. Aryan Tapki’nin sadece çenesini görebilir. Suman mutfağa geldiğinde Rajo’nun sevdikleri tüm yemekleri yaptığını fark eder ve ona sarılır. Tapki’yi hıçkırık tutar. Aryan ona biraz yiyecek verince Tapki’nin hıçkırığı sona erer. Aryan Rajo’nun tıpkı Tapki gibi davrandığını düşünür.

Doli’nin sinirlendiği anlar

Tina kitap okurken Munna gelir. Tina ona Vasu’nun söylediklerini anlatır ve ailesi için bu ilişkiye bir şans vermelerini ister. Munna da aile için yaşayacağını söyleyince ikili el sıkışır. Bu durum onları izleyen Doli’yi sinirlendirir ve altınların gittiğini düşünerek kitabı parçalar.

Loveli Aryan’ın şüphelenmesinden dolayı Tapki’den gitmesini ister. Tapki’yi kolundan tutup atmak isterken Tapki onu tokatlar. Loveli ona Bani’yi hatırlatır. Tapki Bani’ye bir şey olursa sen nasıl çıkmayı düşünüyorsun diye göz dağı verir. Loveli de hem Tapki’yi hem de Bani’yi öldüreceğini söyler. Samar telefonundaki Bani’ye ait resimlerin silindiğini görür. Doli onları kendisinin sildiğini söyler. Ölü birinin anıları ile yaşamasına izin vermeyeceğini söyler.

Verileri yükledin mi?

Aryan Tapki’ye gider ve verileri yükledin mi diye sorar. Tapki peçesini kapatınca Aryan neden şimdi taktığını sorar. Zaten ilerde bilecekler derken Pandey ailesi gelir ve Tapki’yi görünce duygusallaşırlar. Tapki başındna geçenleri anlatır ve Bani’nin yaşadığını söyler. Bu yüzden dikkatli olmaları gerekir. Samar Bani’nin yaşadığını öğrenir ve videosunu görür. Onu getirme sözü verir. 

Aşk Bir Rüya 14 Ağustos fragman haberi sona erdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri