Ana SayfaMagazinAşk Bir Rüya 30 Temmuz Cuma fragmanı! 160. bölümde Thapki kim tarafından...

Aşk Bir Rüya 30 Temmuz Cuma fragmanı! 160. bölümde Thapki kim tarafından kaçırıldı?

Aşk Bir Rüya fragmanı yayınlandı. Her gün yayınlanan Aşk Bir Rüya 160. bölüm fragmanıyla karşınızda. Aşk Bir Rüya yeni bölüm fragmanında Thapki kaçırılır...

Aşk Bir Rüya 160. bölüm fragmanın yayınlandı. Thapki’yi kimin kaçırıldığı büyük merak konusu. Aşk Bir Rüya dizisinin 160. bölümünde izleyenleri heyecan dolu sahneler bekliyor. Yeni fragmanda olisler gelir ve aileyi oradan alıp götürmek için hazırlıklarını yaparlar. Bu arada uçurumun kenarındaki Thapki’ye Vasu ip getirir ancak Bihan’ı orada görmeyince sinir krizleri geçirir.

Yeni bölüm fragmanında hemen kötü ailenin yanına gider ve eline silahı alarak Bihan’ı öldürdün mutlu musun şimdi ben de seni öldüreyim mi diye feryat eder. Tabii polisler Vasu’ya engel olur. Sonrasında kızlara sarılan Vasu, Thapki’nin yanına döner.

Aşk Bir Rüya perşembe fragmanı

Pandey konağında herkes eve dönmüştür. Vasu evin içinde Bihan’la olan anılarını bir bir düşünür. Thapki ise Bihan’ın öldüğüne akıl sır erdiremiyordur. Bir yerden çıkıp gelecek diye düşünür. Bunun için Dhruv’un tören yapmasına izin vermez. Bani de annesinin yanına gelerek artık sana güvenmiyorum, babam senin yüzünden öldü diyerek seslenir. Düğünde de kendin beni verdin diyecektir. Thapki hiç bir şey söyleyemez. Tabii Bani hiç birşey duyamayınca çantası ile birlikte babasının resmini alarak evden çıkar. Thapki, kızının çıktığını görünce o da peşinden gider ama Bani bir otobüse atlayarak annesini atlatmayı başarır. Bani evden kaçmıştır.

Olayın sıcağı sıcağına Şada hemen Thapki’nin yanına gelir ve sonunda kendisinin kazandığını, Thapki’nin tüm ailesini yok ettiğini kasıla kasıla söyler. Thapki de aslında kaybeden sensin sen kendi aileni yıktın der. Aşk bir Rüya dizisinin yeni bölüm fragmanında Vasu’yu arayan thapki, Bani’nin bir otobüse binerek evden gittiğini söyler. Tam o anda Thapki de kaçırılır. Vasu telefonda iken Thapki’nin kaçırıldığını anlar ve hemen onu aramaya koyulur.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri