Ana SayfaMagazinAşk Bir Rüya fragmanı - 165. bölüm 4 Ağustos Salı

Aşk Bir Rüya fragmanı – 165. bölüm 4 Ağustos Salı

Aşk Bir Rüya yeni fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Aryan’dan yaşanan dramı sonlandırmasını bekleyen Pandey istediğini elde edebilecek mi?

Aşk Bir Rüya 165. bölüm fragmanı Salı günü yayınlanacak bölüm hakkında önemli detaylar veriyor.

Aşk Bir Rüya 165. bölüm fragmanı

Aryan bahçeye çıkar ve Aryan ile konuşur. Ondan bu dramı sonlandırmasını ve Pandey ailesinin hayalleri ile oynamamasını ister. Aryan ona Manav olarak hitap eder ve kardeşine sarılmayacak mısın diye sorar. Aryan, kardeşim deme diye kızar ve annesinin ölümü için onu sorumlu tutar. Munna eğer telefonumuza cevap verseydin annem hayatta olacaktı diyerek tepki gösterir. Aryan o gün delegelerle iş toplantısında olduğunu ve cevap veremediğini söyler.

Aryan buraya Tapki’nin isteği ile geldiğini, Bani’nin Tina’nın evliliğini durdurmak için buraya geldiğini, bunu başaramazsa Bani’nin kendini öldüreceğini söyler. Seni evlendirmeden buradan gitmeyeceğini açıklar. Munna sana ihtiyacım yok derken Aryan ondan defalarca özür diler. BU sırada Bani gelir ve neden özür dilediğini sorar. Aryan, buraya geldiğimde Munna şüphe duymuştu, ben de ondan yanlış anlamaları gideriyordum diye yalan söyler. Kosi, Aryan’a gider ve nasıl ingilizce konuştuğunu merak eder.

Herkesin içinde onun Bihan değil bir sahtekar olduğunu söyler. Bihan’ın İngilizce bilmediğini ancak şimdi akıcı bir şekilde konuşabildiğini söyler. Vasu Tapki zamanında Bihan’a okuma yazma öğretip İngilizcesini geliştirmişti der. Bihan Kosi’yi evden kovmak ister. Bunu daha önce Tapki söylemişti. Aryan Kosi’den gitmesini isterken Bani önüne geçer ve ben burdaysam onun sayesinde diyerek Bihan’ı durdurur. Bihan, şimdilik kızım için kalmana izin verdim, ilk taşkınlık yaptığında kimseyi dinlemeyeceğim diye Kosi’ye gözdağı verir. Kosi’nin Tina için kötülük düşünmesi Bani’yi kızdırır. Kosi’nin elini büker ve babası geldiği için herşeyin sona erdiğini ve güzel şeyler düşüneceklerini söyler. Bani daha sonra Tapki’nin yanına gider ve bundan sonra iyi kız Bani’nin geldiğini söyleyerek ona sarılır. Kosi onları izlerken büyük bir drama yapmayı düşünür. Suman Tapki ve Aryan’ı odalarına getirir.

Odalarının süslendiğini gören ikili şok olurlar. Tapki Aryan’dan yerde uyumasını ister. Kosi, Bihan’ın hareketlerini takip ediyor ve şüpheleri artıyor. Onun kaşık çatalla yemek yemesi üzerine bunu nerede öğrendiğini sorar. Aryan uzakta kaldığım yıllarda diye cevap verir. Kosi Aryan ile Tapki’yi evlendirmek istiyorum deyince ikili şok olur. Aryan bunun iyi fikir olduğunu söylerken kızlar da sevinir. Kosi onların evlenemeyeceğini düşünür. Tapki Aryan’a evlenemeyeceklerini söyler ve ondan bu konuda yardım ister. Onlar içerde tartışırken Kosi onları dinlemeye çalışır. Aryan Kosi’nin yansımasını görür ve kapıyı bir anda açar.

Kosi yatağa düşer. Aryan onu evden atmakla tehdit eder. Kosi ayrılınca Aryna ve Tapki eskiden olduğu gibi tartışırlar. Kosi yanlış yaptığını düşünür. Tapki Vasu’ya ateşi olduğunu söyler. Vasu kontrol eder ve yarın ki düğünü iptal edeceklerini söyler. Kosi, Tapki’nin evlenmemek için bunu yaptığını düşünür. Aryan Tapki’nin yanına gelir ve ateşini nasıl yükselttiğini sorar. Tapki buhar aldığını söyler. Kosi Tapki’yi çağırır ve doktorun geldiğini söyler. Doktor Tapki’yi kontroll eder ve korkulacak bir şey olmadını anlatır. Kosi yarın ki düğün için bir sorun kalmadığını belirtir. 

Aşk Bir Rüya dizisi hakkında

Aşk Bir Rüya, 2015 yılında Hindistan yapımlı bir dizidir. Dizi Thapki Pyaar Ki ismi ile kendi ülkesinden sonra ülkemizdede fırtınalar estirmeye devam ediyor.

AŞK VE MASUMİYET BİR ARADA !

Aşk Bir Rüya,  konu olarak genç bir kızın hayata umutla bağlanmasını konu edinmektedir.

Dizinin başrolünde ise Jigyasa Singh ve Ankit Bathla yer almaktadır.

Bir insan düşünün ki kekemeliği yüzünden birçok konudan soyutlanmış ve dışlanmış olsun. İşte tamda bu tarz hayatları sevenler için dizi muhteşem senaryosunun 163. Bölümü ile ekranlarınızın karşısına gelmeye devam ediyor.

Thrapki evlilik çağına gelmiştir ancak kekemeliği başına kötülük abidesidir ancak bu durum onun uysallığını engellememekte ve onunla evlenecek kişi Mishra ailesi oğulları Diwakar gözükmektedir.  Diwakar ise bu evliliği kabul edecek mi merak konusudur.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,687TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri