Ana SayfaMagazinAşk Bir Rüya fragmanı yayınlandı! 173. Bölüm Fragmanı 12 Ağustos Çarşamba

Aşk Bir Rüya fragmanı yayınlandı! 173. Bölüm Fragmanı 12 Ağustos Çarşamba

Aşk Bir Rüya yeni bölüm fragmanı izle. Yeni fragmanda Thapki'yi nasıl bir sürpirz bekliyor?

Aşk Bir Rüya frafmanı izle. Aşk Bir Rüya dizisinin 173. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm 12 Ağustos Çarşamba günü kendi gününde kendi saatinde ekrana gelecek.

Aşk Bir Rüya cuma fragmanı yayınlandı. İzlemek için tıklayın.

Aşk Bir Rüya fragmanı izle

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez.

Aryan ve Tina’nın Loveli hakkındaki şüpheleri devam etmektedir. Aryan eve psikolog getirir ve Loveli’yi hipnoz ederek gerçeği öğreneceğini düşünür. Ancak Loveli onlardan daha kurnaz çıkar ve psikologu bile kandırmayı başarır. Tina okul isimlerini yanlış söylediği için Loveli’den şüphelenmeye devam eder. Aryan da Loveli’nin gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için planlar yapar. 

Yeni fragmanda kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır.

Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri