Ana SayfaMagazinAşk Bir Rüya fragmanı yayınlandı! 8 Ağustos Cumartesi

Aşk Bir Rüya fragmanı yayınlandı! 8 Ağustos Cumartesi

Aşk Bir Rüya dizisinin 8 Ağustos Cumartesi günkü fragmanı yayınlandı.

Aşk Bir Rüya fragmanı yeni bölüm için yayınlandı. Kanal 7’nin akşam kuşağında yayınlanan Hint dizisinin yeni bölüm fragmanı pek çok soruya ışık tutuyor. Yeni bölüm fragmanında Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur.

Aşk Bir Rüya 170. bölüm fragmanı da yayınlandı. Aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya fragmanı

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır.

Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Dizi hakkında bilgi

Ekranların sevilen günlük dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 8 Ağustos Cumartesi tarihli 169. bölüm fragmanıyla izle7.com’da. Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Oyuncu kadrosu ve künyesi

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh

Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,687TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri